megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 2 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Siófok
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:54 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Luxus
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:Luxus
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:Földszint
  • Erkély:Nincs
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Nincs
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Meczner Judit
Meczner Judit
+36-(70)-397-6824
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Tégla lakás, Siófok, Ezüstpart, 54nm, 105600000 Ft


Siófok Ezüstparton keresi új tulajdonosát egy vízparti új építésű luxus apartmanház földszinti, nappali+1 hálós 54, 5 nm -es Balatonra panorámás, kertkapcsolatos lakása. Nappalijához 13 nm -es terasz kapcsolódik. Az ingatlan zárt, őrzött lakóparkban van, a ház 5 emeletes, liftes, tájolása k. A lakás hő és hangszigetelést kapott, a hőszivattyús légbefúvásos hűtés-fűtés lehetővé teszi az apartman egész éves kihasználhatóságát. A parkban medence, játszótér, a ház tetején saját részre megvehető, kizárólagos használatú napozó és grillteraszok kerültek kialakitásra, így minden korosztály számára kitűnő. Parkolni a zárt területen belül felszíni beállókban tudnak a tulajdonosok, ezek megvásárolhatóak br 4, 9 Mft áron. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó siófoki luxus 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Siófok oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 105 600 000 HUF és mivel az alapterülete 54 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 955 556 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Meczner Judit összes hirdetése között.

További hirdetéseket találsz az eladó Balaton déli parti nyaralók között. Ha a teljes régió kínálata érdekel, nézd meg az eladó Balatoni nyaralók oldalt.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal