Eladó újszerű állapotú lakás - Szeged (93437772)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 16 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 13 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Szeged
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:140 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:Tetőtér
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:K
  • Kilátás:Kertre néző
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Gál Judit
Gál Judit
+36-(70)-716-9446
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Szegeden, a Móra utcában 127,8 nm / 140 nm-es, 4 szobás, 2 für...


Szegeden, a Móra utcában 127, 8 nm / 140 nm-es, 4 szobás, 2 fürdőszobás, nagy erkélyes exkluzív lakás, garázzsal (20 nm), 20 nm-es saját tárolóval az udvarban, a ház előtt saját parkolási lehetőséggel.
A ház 2 lakásos, a Moszkvai körúthoz közel eső részen van, saját zöld udvara várja pihenni vágyó lakóit.
A lakás belső két szinten helyezkedik el, csodás nyitott térben, ragyogó fények. Az ingatlan exkluzív belső kialakítása teszi egyedivé a lakást, amelybe csak költözni kell.
Az alsó szinten egy csodás nappali, fürdőszoba, wc, konyha-étkezővel, kamrával, emellett egy vendégszoba és egy 8 nm-es erkély található. a felső szinten egy nagy méretű tükrös tolóajtós gardrób rejti el a ruhaneműt. Ezen a szinten is van egy fürdőszoba amely tusolós valamint van wc és 2 hálószoba.
A nappaliban kandalló és a bár-sarok mellett a nyitott légtérben csodálatos boltíves térelválasztási megoldással találkozhatunk. a lakás fűtése gáz-cirko, padló és radiátoros hőleadókkal megoldott. Az összes külső nyílászáró korszerű hő-és hangszigetelt műanyag. a belső nyílászárók a fürdőszobán és a hálószobákon találhatók. a konyhában egyedi tervezésű bútort találunk korszerű gépekkel. Meglepő lehet de kamra is rendelkezésre áll, kiváló pakolási lehetőséget biztosítva. Az étkezőből és a mellette lévő szobából is nyílik kijárat a nagyméretű erkélyre, ahonnan a belső zöld kertre nyílik kilátás. Ennek a kertnek a végében még egy 20 nm-es tároló kiváló lehetőség a kerti bútorok és pl. Grillező tárolására.

A lakásban összhangban van a burkolatok és a teljes berendezés színvilága, stílusa, ezért igazán elegáns, kellemes otthon. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal