Eladó jó állapotú lakás - Szeged
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:4 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szeged
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:98 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:3 szintes
- Komfortosság:Dupla komfortos
- Tetőtéri:Nem
- Hányadik emeleti:Földszint
- Erkély:Van
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Nagyné Scherfel Bea
+36-(70)-377-1418
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó tégla lakás Szeged
Újszeged elején, az Erzsébet-liget mellett, igazi zöldövezetben földszinti, 98 m2-es, belső kétszintes téglalakás saját kis kerttel, garázzsal együtt eladó.
Újszegeden, a Bérkert utca legelején kínálom eladásra ezt a 98 m2-es, jelenleg 3 szobás, klímás lakást, melyhez két nagy terasz és kis saját kert, valamint garázs és tágas saját tároló is tartozik.
A háromszintes társasház 1985-ben épült téglából, kifejezetten masszív épület. Az udvarra behajtva a ház földszintjén egy kényelmesen használható, 20 m2-es tégla garázs is tartozik hozzá. A lépcsőházban a garázs folytatásában egy kb. 8 m2-es saját tároló is van, ezek akár össze is nyithatók.
A lakás és a garázs-tároló együtt eladók, ezek ára összesen 13 millió Ft!
A lakás akár jelen állapotában is költözhető, de egy korszerűsítés-fiatalítás után kiváló otthona lehet bárkinek.
A mellékelt átalakítási terven illusztrálom, milyen kis bontással egy mai trendeknek megfelelő, igazán otthonos, amerikai konyhás nappali + 3 szobás sorházi lakássá lehet alakítani, a földszinten egy kertkapcsolatos hálószobával.
Jelenleg az alsó szinten egy nappali – konyha -étkező - wc található, az emeleten két nagy szoba erkéllyel és egy fürdőszoba WC-vel.
A nappali-étkezőből nyíló nagy, fedett terasz az intim kertben fügefákkal, pont elegendő zöldfelülettel, békés, csendes pihenésre, vagy családdal, barátokkal való grillezésre csábít.
Fűtése egyedi cirkó radiátoros, a nyílászárók már műanyagra lettek cserélve, új bejárati ajtóval.
A konyhabútort már kicserélték, a faparketta hibátlan, a falak festettek. A földszinten wc kézmosóval lett kialakítva, az emeleti fürdőszoba és a wc egy helyiségben kapott helyet. A saját kertünkre néző, emeleti erkélyre mindkét szobából ki lehet menni.
Az ingatlan tehermentes, akár azonnal birtokba vehető, a 3 százalékos Otthon Start hitelre alkalmas. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó szegedi jó állapotú 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Szeged oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 84 900 000 HUF és mivel az alapterülete 98 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 866 327 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Nagyné Scherfel Bea összes hirdetése között, vagy akár a/az Ingatlan Cafe Kft összes hirdetése között is.

