megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Feladva:4 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Tata
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:55 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:Komfortos
  • Hányadik emeleti:4
  • Erkély:Nincs
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Nincs
  • Fűtés:Gáz (konvektor)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:Utcai
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Káplár Márk
Káplár Márk
+36-(30)-733-9037
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Tégla lakás, Tata, 55nm, 61000000 Ft


Képzeld el azt a luxust, hogy a reggeli kávédat iszogatva a saját erkélyedről pipálhatod ki a tatai várnézést!

Eladó egy 55 négyzetméteres, negyedik emeleti fészek egy szigetelt tömbben, Tata kellős közepén. Ha ennél központibb lenne, már a várárokban laknál. A hamisítatlan vízparti életérzés itt garantált: a tópart és a vár annyira közel van, hogy egy határozottabb tüsszentéssel már ott is vagy. Ez nem csak egy lakás, ez a tökéletes bázis a nyugodt tóparti sétákhoz, a hétvégi fagyizásokhoz és a leghangulatosabb helyi programok felfedezéséhez!

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Jöjjenek a száraz – de annál menőbb – tények, mert azért a praktikumnak is adunk:

- Áramellátás, ami mindent elbír: 2x32 amper (éjszakai és nappali hálózat), az elektromos vezetékek pedig részlegesen cserélve lettek.

- Elrendezés a köbön: Extrán világos, jó elosztású lakás. A sztár egyértelműen az amerikai konyhás nappali, aminek hála szuperül megfért mellette két külön hálószoba is.

- Klíma és fűtés kombó: a meleget elektromos fűtőpanelek biztosítják, de rendelkezésre áll egy 3,5 KW-os hűtő-fűtő klíma, sőt, egy igazi cserépkályha is a hangulatos estékhez.

- Zárható külvilág: Műanyag nyílászárók, amik redőnnyel és szúnyoghálóval is fel vannak szerelve.

- Erkély panorámával: Egy teljes értékű, ~3,6 m2-es erkély, ami pont elég egy romantikus vacsorához – háttérben a tatai várral.

- Tárolás: Saját tároló is jár a lakáshoz, ahová elrejtheted a majd jó lesz még valamire dolgokat.

- Pénztárcabarát fenntartás: Kifejezetten kedvező a rezsije, a közös költség pedig mindössze 12.000 Ft.

- Közlekedés: az autópálya felhajtó kocsival 5 perc alatt elérhető.
_____________________________________________________________________________________________________________________________

Kinek is tökéletes ez a tatai álom? Fiatal pároknak, akik most kezdik a közös életüket, és imádják, hogy a tóparti romantika szó szerint karnyújtásnyira van. Kisebb családoknak is szuper, hiszen a két külön hálószoba garantálja a békés együttélést és a privát szférát. De befektetésnek is telitalálat: egy ilyen központi, várpanorámás, szuper elosztású és alacsony rezsijű lakást gyorsabban ki lehet adni, mint ahogy kimondanád, hogy Öreg-. Gyere, nézd meg, és garantálom, hogy már az erkélyen állva elkezded tervezni, hova tedd a muskátlikat!

Érdeklődni:
Káplár Márk Erik
kaplar. Mark@dot-ing. Hu
+36 30 733 9037

Pénzügyi megoldások egy kézből
Segítünk eligazodni a banki ajánlatok között – 18 pénzintézet konstrukciói alapján közösen megtaláljuk az Ön helyzetéhez leginkább megfelelőt.
Családtámogatások és kedvezményes hitelkonstrukciók igénylése gördülékenyen, teljes körű ügyintézéssel.
Szakértő jogi partnerünk garantálja a szerződéskötés biztonságát és a jogi folyamatok zökkenőmentességét. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó tatai jó állapotú 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Tata oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 61 000 000 HUF és mivel az alapterülete 55 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 109 091 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Káplár Márk összes hirdetése között, vagy akár a/az Dot-Ing 2001 Ingatlanirodák Kft. összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal