Eladó jó állapotú lakás - Tata
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:10 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Tata
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:55 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:Komfortos
- Hányadik emeleti:4
- Erkély:Nincs
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Nincs
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:Utcai
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Káplár Márk
+36-(30)-733-9037
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Tégla lakás, Tata, 55nm, 64000000 Ft
Képzeld el azt a luxust, hogy a reggeli kávédat iszogatva a saját erkélyedről pipálhatod ki a tatai várnézést!
Eladó egy 55 négyzetméteres, negyedik emeleti fészek egy szigetelt tömbben, Tata kellős közepén. Ha ennél központibb lenne, már a várárokban laknál. a hamisítatlan vízparti életérzés itt garantált: a tópart és a vár annyira közel van, hogy egy határozottabb tüsszentéssel már ott is vagy. Ez nem csak egy lakás, ez a tökéletes bázis a nyugodt tóparti sétákhoz, a hétvégi fagyizásokhoz és a leghangulatosabb helyi programok felfedezéséhez!
_____________________________________________________________________________________________________________________________
Jöjjenek a száraz – de annál menőbb – tények, mert azért a praktikumnak is adunk:
- Áramellátás, ami mindent elbír: 2x32 amper (éjszakai és nappali hálózat), az elektromos vezetékek pedig részlegesen cserélve lettek.
- Elrendezés a köbön: Extrán világos, jó elosztású lakás. a sztár egyértelműen az amerikai konyhás nappali, aminek hála szuperül megfért mellette két külön hálószoba is.
- Klíma és fűtés kombó: a meleget elektromos fűtőpanelek biztosítják, de rendelkezésre áll egy 3, 5 KW-os hűtő-fűtő klíma, sőt, egy igazi cserépkályha is a hangulatos estékhez.
- Zárható külvilág: Műanyag nyílászárók, amik redőnnyel és szúnyoghálóval is fel vannak szerelve.
- Erkély panorámával: Egy teljes értékű, ~3, 6 m2-es erkély, ami pont elég egy romantikus vacsorához – háttérben a tatai várral.
- Tárolás: Saját tároló is jár a lakáshoz, ahová elrejtheted a majd jó lesz még valamire dolgokat.
- Pénztárcabarát fenntartás: Kifejezetten kedvező a rezsije, a közös költség pedig mindössze 12. 000 Ft.
- Közlekedés: Az autópálya felhajtó kocsival 5 perc alatt elérhető.
_____________________________________________________________________________________________________________________________
Kinek is tökéletes ez a tatai álom? Fiatal pároknak, akik most kezdik a közös életüket, és imádják, hogy a tóparti romantika szó szerint karnyújtásnyira van. Kisebb családoknak is szuper, hiszen a két külön hálószoba garantálja a békés együttélést és a privát szférát. De befektetésnek is telitalálat: egy ilyen központi, várpanorámás, szuper elosztású és alacsony rezsijű lakást gyorsabban ki lehet adni, mint ahogy kimondanád, hogy Öreg-tó. Gyere, nézd meg, és garantálom, hogy már az erkélyen állva elkezded tervezni, hova tedd a muskátlikat!
Érdeklődni:
Káplár Márk Erik
kaplar. Mark@dot-ing. Hu
+36 30 733 9037
Pénzügyi megoldások egy kézből
Segítünk eligazodni a banki ajánlatok között – 18 pénzintézet konstrukciói alapján közösen megtaláljuk az Ön helyzetéhez leginkább megfelelőt.
Családtámogatások és kedvezményes hitelkonstrukciók igénylése gördülékenyen, teljes körű ügyintézéssel.
Szakértő jogi partnerünk garantálja a szerződéskötés biztonságát és a jogi folyamatok zökkenőmentességét. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Tatai jó állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Tata oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 64000000 Ft és mivel az alapterülete 55 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1163636 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Káplár Márk összes hirdetése között, vagy akár a/az Dot-Ing 2001 Ingatlanirodák Kft. összes hirdetése között is.

