Eladó átlagos állapotú lakás - Zalaegerszeg
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Zalaegerszeg
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:53 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:Összkomfortos
- Hányadik emeleti:3
- Erkély:Nincs
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Nincs
- Fűtés:Vegyes tüzelésű kazán
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Takács Adrienn
+36-(20)-349-8022
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Tégla lakás, Zalaegerszeg, Belváros, 53nm, 37900000 Ft
Zalaegerszegen belvárosi, 53 nm -es, 2 szobás lakás eladó!
A belváros szívében kínálom megvételre ezt az 53 nm -es, 2 külön nyíló szobás, 3. emeleti lakást, mely kiváló választás lehet akár saját otthonnak, akár befektetésnek.
Az ingatlan egyedi központi fűtéssel rendelkezik, így a rezsi jól tervezhető. a műanyag nyílászárók hozzájárulnak a kellemes hőérzethez és az energiatakarékos működéshez. a lakás egy szigetelt társasházban található, ami tovább csökkenti a fenntartási költségeket.
A lakáshoz saját tároló is tartozik, ami a belvárosban különösen nagy előny. a környék infrastruktúrája kiváló: üzletek, tömegközlekedés, iskola, óvoda és szolgáltatások pár perc sétával elérhetők.
-Belvárosi elhelyezkedés
-53 nm | 2 szoba | 3. emelet
-Egyedi központi fűtés
-Műanyag ablakok
-Szigetelt társasház
-Saját tároló
Ne hagyja ki ezt a kiváló adottságokkal rendelkező belvárosi lakást!
Irányár: 37. 9 Millió Ft
További információért és megtekintésért keressen bizalommal!
0620 349 8022 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Zalaegerszegi átlagos állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Zalaegerszeg oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 37900000 Ft és mivel az alapterülete 53 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 715094 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Takács Adrienn összes hirdetése között, vagy akár a/az H-Kontakt Group Kft. összes hirdetése között is.

