Eladó telek - Nágocs
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:3 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Nágocs
- Kategória:Telek
- Alkategória:Egyéb
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:2200 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Utcában
- Csatorna:Nincs
- Kapcsolatfelvétel

Kopeczky Panna Lili
+36-(30)-283-6313
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Egyéb telek, Nágocs, 2200nm, 6000000 Ft
Panorámás építési telkek a Balaton közelében - kivételes lehetőség Nagocson!
Ritka lehetőség a Somogyi-dombság szívében! Eladó Nagocson, a Balatontól mindössze 20-25 perc autóútra, gyönyörű környezetben 2 db, egyenként 2200 m²-es, lf2 besorolású sík telek, lenyűgöző panorámával.
Az egyik telken egy 50 m²-es, felújítandó lakóház található, mely víz- és villanyközművel rendelkezik, továbbá egy 16 m²-es melléképület is helyet kapott.
A két telek egyben vagy külön-külön is megvásárolható, így kiváló választás lehet:
-családi otthon építésére
-nyugodt vidéki életre vágyóknak
-befektetésnek
-többgenerációs elképzelések megvalósítására
Nágocs rendezett, nyugodt település, ahol megtalálható gyógyszertár, óvoda és vegyesbolt, a helyi Zichy Kastély pedig a település különleges hangulatát erősíti.
A két telek teljes irányára: 12.000.000 Ft.
A hirdetésben szereplő ár 1 telekre vonatkozik.
Amennyiben felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Szóba jöhet nálad ez az eladó nágocsi telek? Hívd fel a hirdetőt, és érdeklődj a legfontosabb tudnivalókról erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó telek Nágocs oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában.
Az eladó telkek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kopeczky Panna Lili összes hirdetése között, vagy akár a/az BALATON MA INGATLANIRODA összes hirdetése között is.

