Eladó telek - Törökbálint
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Törökbálint
- Kategória:Telek
- Alkategória:Egyéb
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:1247 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Deák Klaudia
+36706224212
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
1247 nm-es építési telek Törökbálinton, a Diósdi úton eladó. ...
1247 Nm-es építési telek Törökbálinton, a Diósdi úton eladó.
Diósd felől Törökbálintra érkezve az út bal oldalán, a volt laktanya előtt található a telek. a környéken több lakóház is felépült, életvitelszerűen, állandóan lakott a házak többsége.
- 1247 Nm
- Üh-1 övezet (üdülőövezet)
- 15% beépíthetőség
- részben közművesített
- 15, 3 m széles utcafront
Övezeti szabályok:
b) Egy db földszintes gazdasági épület építhető az övezet legalább 15 m szélességű földrészletén, amennyiben az legalább 6, 0 m széles gépkocsival járható úttal megközelíthető.
C) Beépíthetőség: legfeljebb 15%.
D) Az épület legnagyobb épületmagassága 5 m lehet.
F) Épület a közterületi telekhatártól 15, 0 m-re helyezhető el.
A terület kerítéssel részben körbekerített.
Budaörs 15 perc, Diósd 5 perc, Budapest 30 perc alatt elérhető. Autón kívül 88-as busszal is lehetőségünk nyílik a fővárosba menni.
Bővebb információért hívjon bizalommal! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Törökbálinti telek? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó telek Törökbálint oldal hirdetései között.
Az eladó telkek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Deák Klaudia összes hirdetése között, vagy akár a/az Immo1 Érd összes hirdetése között is.

