megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 3 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:6 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Vác
  • Kategória:Telek
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:nincs megadva
  • Telekterület:4544 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Villany:Utcában
  • Víz:Nincs
  • Gáz:Nincs
  • Csatorna:Nincs
  • Kapcsolatfelvétel
Schmidt Kata Diana
Schmidt Kata Diana
+36-(20)-496-5989
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: TK030138
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó telek, Vác, Eladó telek - Vác


Eladó Vácon, a Hermány-dűlőben egy tágas, 4 544 m²-es zártkerti ingatlan. Az ingatlan a 2-es főút lehajtójától kb. 10 perces autóútra található, így a városból és a főútról is gyorsan elérhető. Az idevezető út nagyrészt aszfaltozott, az utolsó szakaszon pedig jól járható murvás úton lehet eljutni a telekig. Telekméret: 4 544 m² Övezeti besorolás: Kertes mezőgazdasági övezet (Mk), a telek 3%-a beépíthető gazdasági épülettel (pl. Szerszámtároló, présház, tároló). A villany a közelben elérhető, így a bekötése megoldható. A vízellátáshoz ezen a területen fúrt kút alakítható ki. A szennyvízelvezetéshez emésztő/zárt szikkasztó építése szükséges. Állattartás engedélyezett: a helyi szabályozás szerint a telken lehetőség van állattartásra, valamint az ehhez kapcsolódó építmények (ól, istálló, kifutó) elhelyezésére. Környék: a közvetlen szomszédságban kevés a ház, a környék nem zsúfolt, de a közelben találhatóak már kialakított hétvégi házas ingatlanok is. Ideális választás, ha egy jól megközelíthető, nagy területű telket keresel gazdálkodásra, állattartásra, méhészkedésre vagy hétvégi teleknek. Megtekintés előre egyeztetett időpontban. Érdeklődni a megadott telefonszámon lehet! Kérdés esetén, keressen bizalommal, akár hévégén is! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Szóba jöhet nálad ez az eladó váci telek? Hívd fel a hirdetőt, és érdeklődj a legfontosabb tudnivalókról erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó telek Vác oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában.

Az eladó telkek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Schmidt Kata Diana összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Fót összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal