Eladó termőföld, szántó - Kakucs
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:17 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Kakucs
- Kategória:Mezőgazdasági ingatlan
- Alkategória:Termőföld, szántó
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:nincs megadva
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Szlamka Klára
+36-(20)-400-4004
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
8,5 ha. gyérítésre váró szürke nyárerdő gyérítése során keletk...
8, 5 Ha. Gyérítésre váró szürke nyárerdő gyérítése során keletkező kb. 300-350 m3 famennyiség16 ezer Ft/m3 áron eladó. Az ár lábon történő értékesítés szerint értendő.
Csak a fa eladó!
A fa Kakucsnál, közvetlenül az M5 autópálya mellett található. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Hasznos választás lehet számodra ez az eladó kakucsi termőföld. Keresd a hirdetőt, és tudj meg minden lényeges részletet erről az eladó termőföldről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó termőföld Kakucs oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában.
Az eladó mezőgazdasági ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szlamka Klára összes hirdetése között, vagy akár a/az Dabas Régió összes hirdetése között is.

