Eladó felújítandó nyaraló - Pilis
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:5 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Pilis
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:58 m2
- Telekterület:1709 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Magánszemély
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2002
- Szobaszám:2 + 2 fél
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:2 szintes
- Tetőtér:Beépített
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Téliesített:Igen
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:Udvari
- Internet:Optikai
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Nincs
- Közös költség:15 000 Ft
- Rezsi:15 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Orsolya
+36-(30)-566-1293
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Pilisen ház eladó nagy telekkel
Pilisen ház eladó nagy telekkel
Pilis zártkerti részén azonnal költözhető művelés alól kivett tégla ház keresi új tulaját! 1990-Ben épült, 58. 3 m2 az ingatlan, ami felújítást igényel. Közművek közül villany van, víz fúrt kútról hidroforról megoldott, a nappaliban található egy gázpalackról működő konvektor. 2 Bejáraton juthatunk be az előtérbe a földszinten, ahonnan a konyhába jutunk. Innen nyílik a kádas fürdőszoba és a nappali. a nappaliból egy kis helység van leválasztva, ahonnan a pincébe lehet lejutni, ezenkívül a nappaliból visz fel a lépcső az emeletre, ahol található egy nagy szoba. a telek füvesített, tágas (1709 m2), autóbeállásra nagykapu kiépítve, és egy fedett garázs. a ház mögött egy fészer is található. Az ingatlan földútról közelíthető meg, autóval / biciklivel juthatunk a vasútállomáshoz, bolthoz stb. . . . . Alacsony rezsi! ! ! Ára 13, 800, 000 ft Érdeklődni a tulajnál 06*30-566-12-93 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Pilisi felújítandó 2 egész és 2 fél szobás nyaraló? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó nyaraló Pilis oldal hirdetései között. Ennek az eladó nyaralónak az ára 13800000 Ft és mivel az alapterülete 58 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 237931 HUF/m2.
Az eladó nyaralók menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Orsolya összes hirdetése között.

