Eladó üzlethelyiség - Baja (69939815)
+ 17 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó üzlethelyiség Baja

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
170 000 000 HUF

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Baja
  • Kategória:Üzlethelyiség
  • Alkategória:Utcafronton
  • Alapterület:200 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Állapot:nincs megadva
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Vidákovics Gábor
Vidákovics Gábor
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Baján, az ipari park területén, egy 11.000 m²-es telken, a Vol...

Baján, az ipari park területén, egy 11. 000 M²-es telken, a Volán telep szomszédságában, az elkerülő úthoz közel, új építésű, jelenleg is működő pálinkafőző üzem teljes berendezéssel eladó.

Az üzem felszereltsége rendkívül komplex, többek között tartalmaz egy Certuss gőzfejlesztő kazánt, egy 500 literes cefrefőző üstöt (befújásos gőzfűtéssel és köpenyfűtéssel), egy 200 literes finomító üstöt 3 tányéros kolumnával, belső keringető csőfűtéssel és három szekcióra osztott köpenyhűtéssel, valamint egy 150 literes hagyományos finomító üstöt. Rendelkezésre áll továbbá 4–5 m³-es erjesztő tartály, ioncserélő és vastalanító berendezés, két pálinkamérő óra, valamint egy harmadik tartalék mérőóra. a technológia részét képezi a folyékony hulladéktárolás, iszapolás átalakító, ipari gáz- és áramellátás (3×50 a), vezetékes víz, valamint két fúrt kút 40–50 liter/perc teljesítményű búvárszivattyúkkal. a hűtést egy kb. 5×8 Méteres, 2 méter mély, mintegy 200 m³-es hűtőtó/víztározó biztosítja. Az épület gázközponti, radiátoros fűtéssel rendelkezik.

Az ingatlan két fő épületrészből áll. a kb. 200 M²-es főépületben található a munkatér és egy váró-, illetve rendezvénytér, amely alkalmas 20–30 fő befogadására. a kb. 150 M²-es tanyaépületben iroda, pálinkaraktár, palackozó helyiség, valamint egy kisebb lakótér került kialakításra. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal