Eladó telek - Zalaegerszeg (78934533)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Zalaegerszeg
  • Kategória:Telek
  • Alkategória:Zártkert
  • Épület alapterülete:70 m2
  • Telekterület:2377 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Magánszemély
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Villany:Van
  • Víz:Telken belül
  • Gáz:Nincs
  • Csatorna:Telken belül
  • Kapcsolatfelvétel
Tófeji Béla
Tófeji Béla
+36-(30)-396-8757
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Zeg. Szélhordta u 1


Eladóvá, feleslegessé vált a családban, egy terület, Zalaegerszeg, Gógánhegyen, jogilag: „ Zártkerti művelés alól kivett terület”, gazdasági épület (lakható) (35m2 + garázs 35m2). Igazából gyümölcsös 2377m2. Az ingatlan legfontosabb tulajdonsága! a hossza- szélesége, kb. 45Méter x 75méter! ! ! ! Akinek az ilyesmi paraméter alapvető kikötés vásárlási szándék esetén, az keressen! Az alapterület szabálytalan, változatos a domborzat. Építési szándék esetén akár 220m2 alapterületű építmény építhető.
Az eladó terület igazi értékét az elhelyezkedése adja, egy különleges adottságú terület (látni kell! ). Saroktelek, a nyugati hegyhát legmagasabb pontja, ebből következik a majdnem körkörös min. 260 Fok-os panoráma, Zalaegerszegre és a környező falvakra. Csodálatos, 40 – 20 éves, óriási nordmann fenyőfák, 40 db gyümölcsfa, mogyoró bokor 20db, Építési területnek ajánlom, egyedisége, kedvező adottságai, és ismétlem a közel kb. 45Méter x 75méteres mérete sok-sok lehetőséget rejt, szabadidő, hobbi, kert, gyümölcsös, akár hobbi állattartás, de hangsúlyozom leginkább építési területként (Építési hatóság tájékoztatása szerint, már a művelésiág váltás, a kivonás elött, 220m2 építmény (2db lakás) a max. 10%-Os felszín feletti beépítési lehetősége, még egyszer leírom, tehát nem a szokásos 10 méteres, a 10 sor szőlő széles, 1984-től saját. 40 Évig hétvégitelekként funkcionáló, jogilag, művelésből kivett zártkert, ezért adásvétel esetén nincs a „kifüggesztés” hónapokig. Hasznosítása pl. Építési szándék esetén csak a tulajdonos fantáziájától függ, lehetőségek egyediek és adottak! Látni kell, fantázia, meg egy jó tervező!
Egy építési szándék esetén, az építési, a banki! ! ! ! ! ! , Egyéb előírások, rendelkezések főleg a művelésből kivonás megtörténte után (miatt) napról napra kedvezőbbek.
Jelenleg egy a tulajdoni lapon is szereplő, (35m2-es, 1982 -ben épült, jogilag gazdasági épület, lakható erdért faház és egy 35m2 garázs szerelőaknával található.
A telekhez aszfaltos út vezet. Közvilágítás, szemét szállítás. a víz, villany, a szennyvíz csatlakozás bent az épületben ill. a területen. Egy 10 m3-es esővíz-tároló, (ciszterna).
Irányár: 14. 500. 000 Ft. 2. 377 m2 - es a terület.
Igazából lakásépítést szándékozóknak ajánlott az ingatlan. a csodás, a környékre, az egész városra néző panorámát csak a saját óriás nordman fenyők akadályozzák (csak a svájci Alpokat nem látjuk). Az ingatlan pár percre a városközponttól (a nagytemplomtól 4, 3km, 6 perc) egy csendes, aszfaltozott utca. Szomszédok, néhány állandóan itt élő, kisgyerekes család, már több új családi ház is épült.

Kiknek is ajánlanám? Akik szeretnének igazából a két telek nagyságú területet (kb. 2400m2), nem átlagos helyen! ! ! ! , Ami igazából (egy szőlőhegy legteteje volt), csendes környéken élni, kikapcsolódni, (gyümölcsfák, hobbikert) stb. , (De mégis közel a városhoz! ! ! ! ! ).
Az ingatlan per és tehermentes, tulajdonviszonyai rendezettek, azonnal birtokba vehető!
A Facebook oldalamon található nagyon sok fotó, de! ! ! Látni kell élőben! Amennyiben további kérdés lenne, az ingatlan megtekintéséhez állunk rendelkezésre. Telefon: 30/3968757 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Zalaegerszegi telek? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó telek Zalaegerszeg oldal hirdetései között.

Az eladó telkek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Tófeji Béla összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal