Kiadó jó állapotú lakás - Budapest V. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Kiadó
- Település:Budapest V. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:63 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2 + 1 fél
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Távfűtés egyedi mérővel
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:DK
- Kilátás:Udvari
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Közös költség:13 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

György Bernadett
+36-(70)-412-5673
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Fedezze fel Budapest szívében, a V. kerület Belvárosában talál...
Fedezze fel Budapest szívében, a v. kerület Belvárosában található, kiadó lakásunkat, amely minden igényt kielégít! Ez a téglaépítésű, jó állapotú ingatlan 63 négyzetméteren terül el, és ideális választás lehet mindazok számára, akik a város nyüzsgésében keresnek otthont. Az ingatlanban két tágas szoba és egy félszoba található, amelyek lehetőséget biztosítanak a kényelmes életvitelre. a fürdőszoba modern kialakítással várja új lakóit, míg a fűtés egyedi mérésű távfűtéssel biztosítja a kellemes hőmérsékletet a hideg hónapokban. a lakás gépesített, így Önnek csak a bőröndjét kell hoznia, hogy azonnal otthon érezze magát.
A környék hangulata páratlan, hiszen a Belváros szívében minden megtalálható, amire szüksége lehet. a közeli Vértanúk tere és a környező utcák bőséges lehetőségeket kínálnak a szórakozásra, étkezésre és vásárlásra. a környék biztonságos, nyugodt légkört teremt, amely ideális otthont biztosít családoknak, fiatal szakembereknek és diákoknak egyaránt. a közeli kávézók, éttermek és boltok mind hozzájárulnak ahhoz, hogy mindennapjai kényelmesebbek és élvezetesebbek legyenek.
Közlekedési szempontból a lakás kiváló elhelyezkedéssel bír. Autóval könnyen megközelíthető, a közelben található parkolóhelyek pedig biztosítják, hogy ne kelljen a parkolás miatt aggódnia. a tömegközlekedés is rendkívül jól kiépített, hiszen a közeli megállók révén gyorsan elérheti a város többi részét. a metró és buszjáratok rendszeres közlekedése lehetővé teszi, hogy az egész várost felfedezze.
Ne habozzon, ha bármilyen kérdése van, vagy szeretné megtekinteni ezt a kivételes ingatlant, keressen bátran! Készen állunk arra, hogy segítsünk Önnek megtalálni az ideális otthont Budapest szívében! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez a kiadó Budapest V. kerületi jó állapotú 2 egész és 1 fél szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről a kiadó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább a kiadó albérlet Budapest V. kerület oldal hirdetései között.
A kiadó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a György Bernadett összes hirdetése között, vagy akár a/az rockhome5kerulet összes hirdetése között is.

