megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Feladva:15 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Kiadó
  • Település:Komárom
  • Kategória:Üzlethelyiség
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:250 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Szabó Szilvia
Szabó Szilvia
+36-(70)-367-7636
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Kiadó Üzlethelyiség, Komárom, 250nm, 900000 Ft


Komárom központjában üzlethelyiség kiadó! ! ! !
Ha Ön is egy gyorsan megtérülő befektetésben gondolkodik, akkor ez a lehetőség Önre vár!
Kiadásra kínálunk Komárom frekventált részén (közelben Duna áruház, számos üzlet, iskola, egyég intézmények) egy 250nm -es teljes körűen felújított üzlethelyiséget (üzlet+ raktártér)
Az üzlet két bejárattal rendelkezik: az egyik az ügyfelek részére, ami természetesen nagy üvegportállal rendelkezik, a másik pedig az árufeltöltésre ad lehetőséget.
Az üzlet számos profilra alkalmas: vegyeskereskedés, irodahelyiség, bemutatóterem, és egyéb szolgáltatóipari tevékenység végzésére. Az üzlet hátsó traktusában került kialakításra a vizesblokk (wc-k, öltöző). Saját víz és villanyórával és klímával rendelkezik. Fűtése korszerű gázkazánnal, padlófűtéssel megoldott, ami a leghidegebb téli hónapban sem terheli meg az üzlet költségeit.
Elosztását tekintve, az üzlettéren kívül egy közel 100 nm -es raktár tér is a rendelkezésre áll, illetve kialakításra került egy kis konyha sarok és egy iroda rész is. De ha az Ön vállalkozásához más elosztás szükséges, akkor a nagy terekből könnyedén kisebb helységek is kialakíthatóak.
Az ingatlanhoz saját vendég parkolók és sorompóval zárt saját parkolók is tartoznak.
A bérlemény azonnal KÖLTÖZHETŐ!
Bérleti díj:900.000Ft + ÁFA + reszi
2 havi kaució szükséges
Ha Ön is egy hasonló helyen képzeli el vállalkozásának új helyszínét, hívjon a részletekért!
Szabó Szilvia
Dot-Ing Ingatlan és Hiteliroda
szabo. Szilvi@dot-ing. Hu
Tel. :06 70 367 76 36 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Megfelelhet az elképzeléseidnek ez a kiadó komáromi jó állapotú üzlethelyiség? Hívd fel a hirdetőt, és tudj meg minden fontos információt erről a kiadó üzlethelyiségről! Ha gondolod nézelődj tovább a kiadó üzlethelyiség Komárom oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában.

A kiadó üzlethelyiségek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szabó Szilvia összes hirdetése között, vagy akár a/az Dot-Ing 2001 Ingatlanirodák Kft. összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal