Szolnok Baross utca 24 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (85 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Szolnok Baross utca 24 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 85 db
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (33289648)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 1471 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Zagyvarékason, nagyon csendes, jó utcában lévő 146 nm-es szilikátból épült, 3 ...
37 500 000 HUF
256 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (77332368)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 396 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában rendezett környezetben egy 63 m2-es, 1 + fél ...
6 499 000 HUF
103 158 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszasülyi családi ház hirdetés (14449444)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 912 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínáljuk Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Tiszasüly központi részén ezt a jó állapotú, 80 nm-es, 3 szobás családi ház...
10 900 000 HUF
136 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (88546493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Szolnok Széchenyi városrészén eladásra kínálunk egy 111 nm-es, 3 szobás, igényesen felújított cs...
67 900 000 HUF
611 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri hétvégi ház hirdetés (27788841)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 970 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Mezőtúron, nyugodt, vízparti környezetben egy 32 nm-es, 2 szobás faházat egy 9...
18 500 000 HUF
578 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (53695846)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új a kínálatban! Csak az OTP Ingatlanpontnál! Jász-Nagykun Szolnok Vármegyében eladásra kínálunk Zagyvarékason, csendes, közp...
35 900 000 HUF
437 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (29174343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 2892 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye, Abony településen eladó prémium családi ház, prémium minőségű alapanyagokkal Abonyban. Kiváló lehetőség vállalko...
108 000 000 HUF
739 726 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári lakóövezeti telek hirdetés (95792363)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2409 m2
Szobaszám: n/a
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Tiszaföldvár főutcáján egy 2409 m2-es telket, amelyre jelenlegi tulajdonosa au...
8 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (36733944)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 2011 m2
Szobaszám: 3
Tiszaföldváron: 80 nm-es családi ház csak Ennyiért? OTP Ingatlanpont kínálatából, Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Tiszaföld...
11 990 000 HUF
162 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (94783146)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 346 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Eladásra kínálok Tiszaföldvár központi, mégis csendes részén egy 83, 1 m? -Es, kettő szobás csal...
9 900 000 HUF
119 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (79421938)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Eladó felújítandó családi ház Jászberény csendes, központi részén. Jászberény szívében, mégis n...
29 900 000 HUF
383 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői hétvégi ház hirdetés (89759974)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Cserkeszőlő csendes utcájában, rendezett környezetben egy 73 nm-es, vegyes fal...
19 000 000 HUF
260 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (81487359)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4105 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Tiszaföldváron, csendes utcában egy 55 m2-es, 2 szobás kertes házat, mely 1951...
6 999 000 HUF
127 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (33266377)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1490 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Zagyvarékason, csendes, jó utcában lévő 98nm-es szilikátból épült, 3 szobás cs...
34 990 000 HUF
333 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (85293349)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1773 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Tiszaföldváron, csendes utcában egy 67 m2-es, 2 szobás kertes házat, mely 1981...
5 999 000 HUF
89 537 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (63777743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1236 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában, rendezett környezetben egy 103 m2-es, 3+2 fé...
15 500 000 HUF
150 485 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (44897753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Eladásra kínálunk Tiszaföldváron, központhoz közeli 2 szobás, 76, 35nm-es kertes családi házat a...
21 000 000 HUF
276 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (54464354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 910 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun Szolnok vármegyében Jászkisér városában, 910 nm-es telken lévő 89 nm lakóterületű családi ház. Az ingatlan szerkez...
13 200 000 HUF
146 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (43369775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2231 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Tiszaföldvár városában eladó tágas, 150 nm alapterületű, 2 szobás + 3 félszobás, két lakrészből ...
39 900 000 HUF
266 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszajenői családi ház hirdetés (98373993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 1445 m2
Szobaszám: 3
Ász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Tiszajenő központi részén kínáljuk eladásra ezt a 178 nm-es 3 szobás, téglaépítésű, háromszintes ...
48 900 000 HUF
274 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal