Duna House Home Center hirdetései (423 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 423 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (16535263)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív, 111 m²-es villa lakás eladó a Városliget mellett saját parkolóval és tárolóval A Városliget közvetlen közelében, az ...
150 000 000 HUF
1 351 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (72689348)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy csodálatos, 54 négyzetméteres plusz 12 nm terasz ( tulajdoni lapon 60 nm-es, ) téglaépítésű lakás egy rendezett társa...
84 000 000 HUF
1 555 555 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (16813933)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Káposztásmegyeren a méltán kedvelt Homoktövis lakóparkban kínálunk megvételre egy 91 nm-es, nappali + 3 szobás, teraszos, 1. em...
149 900 000 HUF
1 647 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (65347543)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Világos, erkélyes, 3 klímás lakás zöld, nyugodt környezetben XVI. kerületben a Pálya utcai lakótelepen. Ha egy tágas, jól élh...
94 900 000 HUF
1 171 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (17423751)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 5
Új építésű 2 szintes családi ház garázzsal és 62 m² tetőterasszal a+ energiahatékonyság, költözhető emelet Budapest XVII. kerü...
185 000 000 HUF
1 051 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (79653339)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretne egy olyan otthont, ahol a nyugalom és a kiváló infrastruktúra találkozik? Budapest XVII. kerületének egyik legkeresett...
74 000 000 HUF
1 298 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (57653631)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos családi otthon kertkapcsolattal Rákoscsaba-Újtelep nyugodt, zöldövezeti részén Budapest XVII. kerületében, Ráko...
139 900 000 HUF
1 195 726 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (98697233)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 3
Budapesten a 17. kerületben megvételre kínálok egy 88 m2-es tégla építésű házat. A házon több nagyobb felújítás történt amely...
84 900 000 HUF
964 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (76353524)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 5
Eladó a XVII. kerületben az Akadémiaújtelepen, 562 nm-es telken, pillanatnyilag 2 generációnak kialakított, 160 nm-es családi h...
149 900 000 HUF
936 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (89844343)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 774 m2
Szobaszám: 4
Eladó önálló családi ház Budapest, XVII. kerület, Madárdomb A XVII. kerület legkeresettebb részén, a Madárdombon kínálunk elad...
200 000 000 HUF
645 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (27393415)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 1, 5 szobás lakás a XVII. kerület legkedveltebb részén. Megvételre kínálok ...
65 900 000 HUF
1 344 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (34744424)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a XVII. kerületben a Borsó utcában egy 36nm-es, egy szobás, I. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ...
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (86241764)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 5
Mátyásföld villanegyed, presztízs ingatlan Polgári hangulat, zöld nyugalom Budapest egyik legszebb kertvárosi részén Mátyásfö...
165 000 000 HUF
1 137 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (53244733)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó jó állapotú, 72 nm-es, nappali + 3 szobás lakás kiváló elhelyezkedéssel a Kaszáló utcában! Ritka lehetőség Rákoskereszt...
81 990 000 HUF
1 188 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (58455499)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. Ker. Újlak utcában egy 51nm-es, egy+ 2 félszobás első emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ....
72 500 000 HUF
1 421 568 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csévharaszti családi ház hirdetés (98634836)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 1525 m2
Szobaszám: 2
Csévharaszton, közel az iskolához, orvosi rendelőhöz, eladó 59 m2-es tégla építésű családi ház 1525 m2-es telken az erdő mellet...
39 990 000 HUF
677 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (46984349)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 4
Albertirsa központjában családi ház eladó! A 815nm nagyságú, körbekerített, összközműves telken lévő 93nm alapterületű otthon...
69 900 000 HUF
751 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (27337436)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 2
Vidéki nyugalomra vágyik? Felújított családházat keres ahonnan Budapest alig több, mint fél óra alatt elérhető? Megtalálta! P...
31 500 000 HUF
403 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői ikerház hirdetés (41499493)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1334 m2
Szobaszám: 3
Modern, energiatakarékos ikerházfél eladó gyömrőn – erzsébettelep csendes, kedvelt RÉSZÉN! Gyömrő egyik legnyugodtabb és legk...
94 500 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (35973783)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 234 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, modern családi otthon Monor kedvelt LAKÓÖVEZETÉBEN! Monor egyik dinamikusan fejlődő, újépítésű lakóövezetében kín...
99 900 000 HUF
933 644 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal