Duna House Dunaharaszti hirdetései (939 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 939 db
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (14539446)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 7
Kétgenerációs ház Dunaharaszti legjobb részén eladó! Eladó egy impozáns, kétszintes családi ház Dunaharaszti legkeresettebb r...
149 900 000 HUF
749 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (64748455)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunaharasztin, új építésű, prémium kivitelezésű, első emeleti erkélyes lakás eladó! A város nagy presztízsű, számos kitűnő re...
89 625 000 HUF
1 572 368 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (76745357)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1009 m2
Szobaszám: 5
Eladó Dunaharasztin egy 108 nm-es, 5 szobás családi ház a Nádor lakópark szomszédságában! Az 1009 m-es hatalmas teljesen körb...
149 000 000 HUF
1 379 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (47398264)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1230 m2
Szobaszám: 4
Otthon a város szívében nagy telek, szabadon alakítható lehetőségek Ráckevén Ráckeve központjában kínálok megvételre egy felúj...
70 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (89989757)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, felújított 3 szobás lakást erkéllyel kínálok megvételre őrmezőn, a XI. kerületben panorámás kilátással! Budapest X...
82 000 000 HUF
1 490 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (94919615)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 259 m2
Telekterület: 1342 m2
Szobaszám: 5
Eladó luxus családi ház Alsónémedin teljes bútorzattal, prémium kivitelben! Alsónémedi zöldövezeti részén, Budapest határától...
229 000 000 HUF
884 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (97124416)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1128 m2
Szobaszám: 3
Eladó 82 nm-es családi ház Bugyin- Tágas, kényelmes, tele lehetőségekkel! Az ingatlan 1128 nm-es gondozott, öntöző rendszerre...
89 900 000 HUF
1 096 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (34517834)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 17 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy lenyűgöző sorházi lakás Dunaharasztiban, amely a letisztult formavilág és a precíz kivitelezés mellett a nyugalom és ...
102 900 000 HUF
1 210 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (64333454)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
106 900 000 HUF
1 336 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (89884792)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 6000 m2
Szobaszám: 6
Tápiószecsőn eladó egy felújított, kétgenerációs, tégla építésű családi ház, külön lakrésszel, hatalmas telekkel! Az ingatlan...
89 900 000 HUF
414 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úri családi ház hirdetés (93265342)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 3
Úriban, csendes utcában műszakilag felújított, bővíthető otthon nagy telekkel! Eladó Úriban egy 70 m²-es, jó elosztású, beton...
54 900 000 HUF
784 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (97363493)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 781 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Albertirsán egy 94, 6 m2-es újépítésű családi házat 781 m2-es telken! Az ingatlan monolit vasbeton sávalapr...
69 900 000 HUF
743 617 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (44479644)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Gyömrőn, a Kastélydomb lakóparkban egy 62 nm alapterületű, nappali+két halószobás, kertkapcsolatos, autóbeállóval, hősziv...
83 800 000 HUF
1 351 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (69374322)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
83 800 000 HUF
1 351 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai tégla lakás hirdetés (32773783)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a munkácsy LAKÓPARKBAN! Eladásra kínálunk Albertirsán egy 1. emeleti lakást a Munkácsy lakóparkban. Az épület be...
52 900 000 HUF
1 230 232 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (29344546)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs, teljeskörűen felújított családi ház eladó Budapest XVIII. kerület, Újpéteritelepen Ha egy napfényes, luxus hang...
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (63846567)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Prémium minőség és csend 210 nm-es önálló álomotthon ELADÓ! Költözzön Budapest XVIII. kerületének legkedveltebb részére, Újpét...
199 999 000 HUF
952 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (73729971)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1809 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske csendes részén, belterületen 2 szobás 51nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+könnyűszerkezet)...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (93585642)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 2
Prémium minőségű, azonnal költözhető otthon Dunaharaszti központjában ritka lehetőség! Ha olyan ingatlant keres, ahol nem kel...
61 750 000 HUF
1 235 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (45932314)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 4214 m2
Szobaszám: 4
Azonnal birtokba vehető kádár-kocka, 4214 nm - es telekkel! Tápiószecsőn eladó, összközműves, 3 szobás kádár-kocka, dupla gar...
54 900 000 HUF
560 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal