Duna House Esztergom, Lőrinc utca hirdetései (133 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Duna House Esztergom, Lőrinc utca hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 133 db
Eladó Ecseri ikerház hirdetés (76732382)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 4
Ecser - új - ikerház fél - modern - azonnal költözhető - parkosított csendes helyen - eladó! Igényesen lett kialakítva a 125 m...
139 000 000 HUF
1 112 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (14784393)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 4
Dunakeszin mediterrán stílusú családi ház eladó a Malomárok lakóparkban, tágas élettérrel, dupla garázzsal, gyönyörű kerttel! ...
196 000 000 HUF
1 113 636 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Kiadó Esztergomi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (25775575)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiadó egy 50nm-es, két szobás 4. emeleti lakás a Budai Nagy Antal lakótelepen. Az ingatlan közepes állapotú, részben bútorozot...
150 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (49843693)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Béke tér, földszint, LAKÁS! ! ! Eladásra kínálok Esztergom kedvelt részén, a Béke téren egy 56 m2-es 1+2 fél szobás lakást. a...
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi tégla lakás hirdetés (85347235)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern, energiatakarékos lakások kulcsrakész állapotban költözz be akár már tavasszal! Ez a lakás 49 nm-es. Helységei: 1 Nap...
55 000 000 HUF
1 145 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi tégla lakás hirdetés (74882436)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern, energiatakarékos lakások kulcsrakész állapotban költözz be akár már tavasszal! Ez a lakás 40 nm-es. A lakóparkban m...
49 000 000 HUF
1 225 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tinnyei kastély hirdetés (53783332)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 13860 m2
Szobaszám: 7
Kivételes panorámájú, luxusbirtok eladó a Mediterrán völgyben, a Budai-hegység mellett! A Mediterrán völgy egyik legszebb pon...
395 000 000 HUF
1 274 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi tégla lakás hirdetés (29764748)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern, energiatakarékos lakások kulcsrakész állapotban, költözz be akár már tavasszal! Ez a lakás 47 nm-es. Helyiségei: 1 n...
59 900 000 HUF
1 302 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tinnyei családi ház hirdetés (95444925)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 726 m2
Szobaszám: 4
Eladó Tinnyén örök panorámás otthon, csendes környezetben! Ha egy olyan otthont keres, ahol a nyugalom, a természet közelsége...
148 000 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Epöli családi ház hirdetés (54344263)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 910 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Epölön egy 72 m²-es családi házat, amely egy 910 m²-es, dupla telken helyezkedik el! A telken egy 22 m²-es g...
35 900 000 HUF
498 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Héregi családi ház hirdetés (67255499)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 303 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 6
A Gerecse ölelésében, Héregen, jó állapotú családi ház eladó! A ház jellemzői: 2158 m2 telek terület 248 m2 hasznos alapterü...
67 990 000 HUF
224 389 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajnai családi ház hirdetés (52595325)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1190 m2
Szobaszám: 3
Bajna Kossuth Lajos utcájában eladó különálló, egy szintes 95 nm-es családi ház, a hozzá tartozó 1190 nm-es területen. Ingatl...
41 900 000 HUF
441 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi családi ház hirdetés (63695314)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1570 m2
Szobaszám: 3
Eladó tokodon egy 80 nm hasznos lakóterű, három szobás családi ház a hozzá tartozó 1570 nm-es TELEKKEL! ! ! Az ingatlan jó áll...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (74183777)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 288 m2
Szobaszám: 2
Eladó Esztergom szentgyörgymező városrészében egy 82 nm hasznos lakóterű, két szobás önálló ház, 288 nm TELEKKEL! ! ! Két tága...
58 900 000 HUF
718 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (59893473)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1008 m2
Szobaszám: 4
Örök panoráma a Dunakanyar szívében Eladó otthon Esztergomban! Képzeld el, hogy minden reggel a lenyűgöző Dunakanyar panorámájá...
148 000 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyermelyi családi ház hirdetés (92336746)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 1798 m2
Szobaszám: 6
Erdő és természet ölelésében eladó egy jól karbantartott kétgenerációs családi ház. Az ingatlan Gyarmatpusztán található aszfal...
69 900 000 HUF
369 841 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (46286867)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 4326 m2
Szobaszám: 2
Örök panorámás, gondozott birtok ARANYHEGYEN! Esztergom Aranyhegyen, a belvárostól mindössze 2 perc vezetésre, csendes, termé...
99 000 000 HUF
3 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömösi családi ház hirdetés (99964492)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1916 m2
Szobaszám: 2
Azonnal beköltözhető ingatlant keres a Duna közelében? Ez a teljes körűen felújított Duna parti házikó a természet és a kényel...
59 990 000 HUF
697 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömösi családi ház hirdetés (22547375)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 1916 m2
Szobaszám: 2
59 990 000 HUF
674 044 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (75434342)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 7
Eladásra kínálok egy kétgenerációs, 180nm-es téglából épült családi házat Esztergom szélén, mégis minden fontos szolgáltatástól...
119 000 000 HUF
661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 7 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha az Duna House Esztergom, Lőrinc utca ingatlan hirdetéseit szeretnéd megnézni, akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz. Viszont ha mégis inkább nagyobb választékban szeretnéd megtalálni a leendő otthonod, telked, nyaralód, irodád, akkor a következőket ajánlom: Visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy a kiadó ingatlanok aloldalt, ahol az összes albérletet találod. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Vissza az Duna House hálózat oldalára, ahol az összes DH iroda ingatlan hirdetéseinek a kínálatából válogathatsz.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.