Duna House Fehérvári út hirdetései (124 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 124 db
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (86459853)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Családbarát környezetben, mégis mindenhez közel a budai zöldövezetben! Budapest XII. kerület, Virányos városrészén eladó egy 2....
134 900 000 HUF
1 822 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (72382878)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eng below - Zöld oázis a város szívében csendes, szeretnivaló otthon a XI. kerületbenHa nem akarsz választani a nyugalom és a v...
79 900 000 HUF
1 536 538 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (98425812)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elegancia és kényelem a mom Park szomszédságában Felújított, dupla erkélyes lakás a 12. kerületben! Eladásra kínálunk a XII. ke...
137 000 000 HUF
1 650 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (64244977)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó zöld, kertre néző világos, erkélyes lakás! Budapest 2. kerület Tárogató úton található az ingatlan, amely egy hatalmas go...
134 900 000 HUF
1 729 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (55342963)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó nagypolgári lakás az Alkotás utcában a Déli pályaudvar közelben! Megvételre kínálok egy 122m2-es részben felújított nagyp...
119 900 000 HUF
982 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (36133226)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XII. kerületben, a városmajor közelében, világos, utcai lakás ELADÓBudapest XII. kerületében, a Hajnóczy József utcában kínálok...
105 000 000 HUF
1 567 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (83545356)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű és adottságú lakás eladó a Városmajor vonzáskörzetében! a kifogástalan állapotú, karbantartott, liftes tá...
134 900 000 HUF
1 515 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (28924646)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Mom Parktól és a Testnevelési Egyetemtől pár perc sétára, a XII. kerület frekventált részén, 1. emeleti, 43 m²-es, 1+ fél szobá...
73 990 000 HUF
1 720 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (97473234)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó családi otthon a II. kerületben pasaréten - 1, 5m ft/nm ÁRONBudapest II. kerületének egyik legkeresettebb részén, a Mammu...
149 000 000 HUF
1 505 050 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (14262632)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó jó állapotú, panorámás lakás Szemlőhegyen kiváló lokációban! Budapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Szemlőhegy...
109 900 000 HUF
1 744 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (79713393)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
II. kerületben a Szélkapu park és a Millenáris szomszédságában, 90 nm-es, 3 külön nyíló szobás, étkező-konyhás, klímával felsze...
445 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (45442443)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy 111 m²-es, 3 szoba + nappali kialakítású, amerikai konyhás nappalival rendelkező lakás a XI. kerületi Kondorosi lakón...
179 000 000 HUF
1 612 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (11757736)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budai vár közelében világos, tágas lakás teremgarázzsal, azonnali költözéssel ELADÓHa olyan otthont keres, ahol a belváros lükt...
95 000 000 HUF
2 209 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (82379887)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó prémium minőségben felújított lakás Budapest XII. kerületében, az Istenhegyi úton Budapest egyik legkedveltebb, zöldövez...
160 000 000 HUF
2 191 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (64745443)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladóvá vált egy egyedi, kényelmes és karakteres tetőtéri lakás a Széna tér szívében. a lakás két szinten összesen 56 négyzetmé...
99 900 000 HUF
2 436 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (73493393)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a XII. kerületben, a csendes Tartsay Vilmos utcában egy 89 m²-es, 3 szobás, déli tájolású, kifejezetten világ...
164 900 000 HUF
1 852 808 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (42763896)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínáljuk ezt a 60nm-es, erkélyes, panorámás lakást 12. kerület egyik legjobb utcájában, Margaréta utcában! 4. emelet (...
114 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (27653724)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiemelt ajánlat, kizárólag nálunk! Sas-hegyen, természetvédelmi területtől karnyújtásnyira, nagyszerű adottságokkal rendelkező ...
89 900 000 HUF
1 605 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (44454477)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos lakás Vérhalom városrészben a II. kerületbenBudapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Törökvészen kíná...
142 000 000 HUF
1 972 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (34835744)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
A XI. kerület egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Madárhegyen kínálom megvételre ezt a különleges adottságokkal rendelkező...
239 000 000 HUF
1 659 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal