OTPip Szolnok Szapáry utca 23 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (447 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Szolnok Szapáry utca 23 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 447 db
Eladó Tiszakécskei sorház hirdetés (81339722)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 618 m2
Szobaszám: 1
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Bács-Kiskun vármegyében, Tiszakécskén eladó egy új építésű sorházi lakás, amely mod...
47 900 000 HUF
785 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (47819315)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pest vármegyében, Farmoson, Budapesttől 60 kilométerre, közvetlenül a főút mellett kínálunk eladásra egy kiváló közlekedési kap...
80 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (18743711)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 4
Többgenerációs családi ház eladó Nagykátán, Budapesttől mintegy 50 percre, mindössze 50 km-re! Pest vármegye egyik legkedvelt...
44 900 000 HUF
444 554 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (91536539)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 851 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől kb. 80 Km-re, 1 órára, Pest vármegyében, Tápiógyörgye településen kétgenerációs, teljesen felújított családi ház el...
34 900 000 HUF
471 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszilvási családi ház hirdetés (29383461)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 8500 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapesttől 70 km-re, Pest vármegye, Újszilvás településen több épületből álló, azonnal birtokbavehető tanya eladó. A vegyes ...
23 000 000 HUF
230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (39575964)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1392 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órányi autóútra és 65 km-re, Pest vármegyében, Tápiószelén eladó egy részben felújított, 51 nm-es családi ház. ...
15 900 000 HUF
311 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (19495142)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2192 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől kb. 1 Órára, 70 km-re, Pest vármegyében, Tápiószele városában eladó egy részben felújított, 101 nm-es családi ház. ...
29 900 000 HUF
296 039 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (72124197)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Tápiószelén, csendes, rendezett utcában kínálok megvételre egy 2020-ban épült, kiváló állapotú, nettó 175 nm-es családi házat 8...
99 000 000 HUF
582 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancskeszi családi ház hirdetés (44183474)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1343 m2
Szobaszám: 4
Nógrád vármegye, Karancskeszi településén 122 nm-es, két szintes, azonnal birtokbavehető, de felújitandó ház eladó. Az ingatl...
13 500 000 HUF
110 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (93577283)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől kb. 1 Órára, 75 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyén kínálok megvételre egy 63 nm-es, felújítandó családi házat, ...
8 500 000 HUF
134 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (26443945)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kecskemét belvárosában azonnal költözhető lakás. a Cifra palotához 300 méterre, megvételre kínálunk egy 143 m2 es 4 és 1/2 szob...
170 170 000 HUF
1 190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (83177523)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 305 m2
Telekterület: 2128 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Tágas, többgenerációs családi ház eladó Mezőtúron – vállalkozásra is kiváló! Mezőtúr városában, Jász-Nagykun-Szolnok vármegye...
64 900 000 HUF
212 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (63445885)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 876 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető családi ház eladó csendes, saroktelken Mezőtúron! Mezőtúr egyik nyugodt, rendezett utcájában kínálunk megv...
25 500 000 HUF
137 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (87129678)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 811 m2
Szobaszám: 1
Kis ház eladó Cegléden, kiváló lehetőség! Budapesttől mindössze 60 km-re, az M4-es autópálya közelében, Pest vármegyében, Ceg...
17 000 000 HUF
425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (58658247)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Szolnok frekventált részén, Pletykafaluban egy teljes körűen felújított 72, 9 m2-es 3 szobás családi házat ...
65 000 000 HUF
902 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tószegi családi ház hirdetés (37279785)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1565 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálunk Tószegen egy 107 nm-es hasznos alapterületű felújítandó családi házat. Az ingatlan vályog szerkezetű 1565 n...
25 000 000 HUF
233 644 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (83478573)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Eladó nyaraló Tiszakécskén, Kerekdombon! Bács-Kiskun vármegyében, Tiszakécske Kerekdomb közkedvelt üdülőövezetében eladó egy 2...
22 900 000 HUF
995 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszilvási családi ház hirdetés (39789423)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 4291 m2
Szobaszám: 3
*** Építkezne, gazdálkodna vagy felújítana? Itt minden lehetőség adott! *** Pest vármegye, Újszilváson felújítandó családi ház...
9 500 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (32929673)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kétrendbeli családi ház eladó Kecskeméten, Rendőrfaluban! Megvételre kínálunk Kecskeméten, a Mindszenti körúton, Rendőrfaluba...
65 000 000 HUF
325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (31775331)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapesttől mintegy 80 km-re, jó elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy összesen kb. 180 Nm-es, polgári stílusú családi házat...
33 000 000 HUF
330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal