OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (381 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 381 db
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (74647241)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 482 m2
Szobaszám: 4
Eladó tégla építésű családi ház Miskolcon! Miskolcon, a csokoládégyár szomszédságában kínálunk eladásra egy jó műszaki állapo...
36 900 000 HUF
217 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (34599454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Modern, újépítésű családi ház eladó Miskolc-Szirmán! Ha egy igényesen megépített, energiatakarékos és azonnal költözhető otth...
139 000 000 HUF
1 263 636 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyékládházai családi ház hirdetés (84598462)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 757 m2
Szobaszám: 3
Eladó 87 m2-es családi ház 757 m-es telekkel, Nyékládházán! Kiváló lehetőség befektetőknek, összeköltözőknek, vagy azoknak, ak...
24 900 000 HUF
286 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (94534534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kulcsrakész álomotthon: Prémium Minőségben Felújított, Garanciális Lakás Eladó Saját Garázzsal és Pincével Edelény! Ne keresse...
35 000 000 HUF
486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (62456279)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 482 m2
Szobaszám: 4
Tégla Építésű, Kétgenerációs/Vállalkozói Családi Ház Eladó! Dupla funkció! Miskolcon a Csokoládégyár szomszédságában kínálunk ...
36 900 000 HUF
217 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (99525439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 632 m2
Szobaszám: 6
Befektetők, nagy családosok figyelem! Eladásra kínálunk Miskolctapolca szívében frekventált helyen egy nettó 200 nm-es, 2 szint...
89 000 000 HUF
445 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai lakóövezeti telek hirdetés (27733322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek felsőzsolcán, új építésű övezetben! Családi ház TERVVEL! NE maradjon le! Kulcsrakész álomotthon alapja: 630 m2 b...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (22333367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
139 000 000 HUF
1 263 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (56632975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 632 m2
Szobaszám: 6
89 000 000 HUF
445 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (53353636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 651 m2
Szobaszám: 3
Eladó Miskolc Komlóstető egyik kedvelt, csendes és rendezett részén egy 100 négyzetméter alapterületű, vegyes falazatból (szili...
37 900 000 HUF
379 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (58225739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
139 000 000 HUF
1 263 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vissi családi ház hirdetés (43426455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 3412 m2
Szobaszám: 2
B. -A. -Z. Vármegye, Viss település, központi részén családi ház eladó. Az 1958-ban épült lakóingatlan alapterülete: 102 m2, am...
5 500 000 HUF
53 921 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőhorváti családi ház hirdetés (29473574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 795 m2
Szobaszám: 2
B. -A. -Z. -Megye, Erdőhorváti településen, felújításra érdemes, alapszinten lakható, meseszép környéken fekvő családi ház elad...
14 500 000 HUF
223 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (28323388)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 694 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Miskolc egyik legszebb városrészében, Diósgyőrben, a Tatárdombon, egy 100 nm-es, kétszintes, felújítandó családi ház, mel...
24 990 000 HUF
249 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (21852943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1404 m2
Szobaszám: 3
Szendrő csendes utcájában eladó egy 82 nm-es, bővíthető, tehermentes, 3 szobás családi ház 1404 nm-es telken. Az ingatlan 1955-...
13 700 000 HUF
167 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34738647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Óriási Tér, Belváros Szíve! Miskolc abszolút központjában, a Széchenyi utcán eladó egy ritkaságnak számító, 141 nm-es (hall +...
59 000 000 HUF
418 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (99124434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 5+ 4 fél
Panorámás álomház Miskolctapolca legszebb részén, 3 lakrész, végtelen lehetőségek! Eladó Miskolctapolca egyik legjobb részén, ...
119 000 000 HUF
476 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (85173424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás eladó! A...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (36343382)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc, Jókai lakótelep, Laborfalvi Róza utca! Sokak örömére elérhetővé vált egy teljeskörűen felújított lakás teljes bútorza...
55 490 000 HUF
880 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki sorház hirdetés (39635337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 277 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
B. -A. -Z. Vármegye, Sárospatak település, csendes, belvárosi részén társasházi lakás eladó. Az 1977-ben épült lakóingatlan ala...
53 900 000 HUF
299 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal