OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (381 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 381 db
Kiadó Miskolci üzlethelyiség utcafronton hirdetés (25243348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiadásra kínálunk Miskolc belvárosához közel a Vörösmarty városrészben a megújult Martintelepi felüljárónál, egy 119 nm-es, gáz...
350 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi hétvégi ház hirdetés (25559969)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
** Eladó nyaraló Mezőkövesd ** Eladó Mezőkövesden, a Zsóry Gyógy- és Strandfürdőtől pár perces sétára található, kétszintes nya...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (34128358)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 538 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc-Tapolca festői szépségű részén 74 nm-es családi ház, 538 m2-es telekkel eladó. Az ingatlanból gyönyörű kilátás nyílik a...
63 000 000 HUF
851 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (75337332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, világos, 2 szobás tégla lakás eladó Miskolcon! Eladó egy 58 m2-es, első emeleti lakás egy 4 emeletes téglaépítésű társ...
30 990 000 HUF
534 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyékládházai családi ház hirdetés (99198872)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 853 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Két ház egy áráért a tavak közelében, kiváló befektetési lehetőség Nyékládházán! Eladásra kínálunk Nyékládháza kedvelt, délke...
39 000 000 HUF
194 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dédestapolcsányi családi ház hirdetés (72477362)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1336 m2
Szobaszám: 1
Dédestapolcsányban, a Kastély-oldal részen, kertvárosias környezetben eladó közös helyrajzi számon két családi ház 1336 nm-es, ...
8 000 000 HUF
142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Olaszliszkai családi ház hirdetés (93226544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 502 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
B. -A. -Z. Vármegyében, Olaszliszka településen családi ház eladó. Az 1989-ben épült lakóingatlan alapterülete: 180 m2 amely eg...
35 000 000 HUF
194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34557879)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
30 990 000 HUF
534 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (77639689)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 4
Befektetési lehetőség: Jól bejáratott vendégház Sátoraljaújhelyen! Kiváló befektetési lehetőséget kínálunk Sátoraljaújhelyen!...
75 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsodivánkai családi ház hirdetés (17799137)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 923 m2
Szobaszám: 3
Borsodivánkán, csendes környezetben, teljes bútorzattal együtt kínálok megvételre egy 110 nm-es, 3 szobás, tornácos, fagerendás...
31 900 000 HUF
290 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44296734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 407 m2
Szobaszám: 4
Kivételes befektetési lehetőség Miskolc belvárosában! Képzelje el, hogy a város szívében, egy csendes környéken birtokolhat egy...
64 900 000 HUF
540 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harsányi családi ház hirdetés (99423744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó Kétszintes Ház Harsány Szívében! Alakítsd Saját Álmaid Otthonává! Eladó Harsány frekventált főutcáján egy 150 m2-...
15 990 000 HUF
106 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalaszendi családi ház hirdetés (74713915)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1625 m2
Szobaszám: 3
Eladó 135m2-es szintes családi ház Szalaszenden, a szlovák határ közelében! Szalaszenden, nyugodt és barátságos környezetben ...
29 990 000 HUF
222 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33985279)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 1. emeleti, 54 nm-es, 2 szobás lakás Miskolc-Perecesen a Debreczeni Márton téren 2 szintes épületben közvetlenül az erdő ...
10 500 000 HUF
194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (76853456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
10 500 000 HUF
194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44574724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 338 m2
Telekterület: 1059 m2
Szobaszám: 6
**Különleges ajánlat Miskolctapolcán? Egyedülálló lehetőség nagycsaládosoknak vagy befektetőknek! ** Miskolctapolca egyik legsz...
149 000 000 HUF
440 828 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyékládházai családi ház hirdetés (15254549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 853 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
39 000 000 HUF
194 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rudabányai családi ház hirdetés (63114591)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 3
Rudabányán eladó egy 3 szobás, földszintes, 75 nm alapterületű, napfényes, belül részlegesen felújított, összkomfortos, összköz...
11 500 000 HUF
153 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalonnai hétvégi ház hirdetés (34692329)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 1
Eladó a Rakacai-tó szomszédságában, Szalonna településen egy 2024-ben újonnan felújított 32 nm-es nyaraló 220 nm-es telken. Mis...
20 200 000 HUF
631 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalonnai hétvégi ház hirdetés (24997961)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 2
Eladó a Rakacai-tó közelében, Szalonna településen egy újonnan felújított, 63 nm-es, 2 szintes családi ház/nyaraló 220 nm-es te...
39 900 000 HUF
643 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal