OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (381 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 381 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (62383739)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az Észak-Kilián közkedvelt, csendes részén megvételre kínálok egy 48 nm-es, 1+1 szobás, nagykonyhás, teljeskörűen fel...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94558692)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az avas kedvelt részén, a Középszer utca elején eladó egy 35 nm-es, 1+félszobás, részben felújított lakás egy panelpr...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Felsőzsolcai családi ház hirdetés (34637429)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 592 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív Polgári Elegancia Felsőzsolcán – Ahol a Luxus Otthonra Lel Miskolctól mindössze 5 percre eladó egy minden részletében...
85 990 000 HUF
401 822 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondói családi ház hirdetés (36699965)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Természetközeli nyugalom Kondón – Családi ház eladó! Eladó egy 80 nm-es, 3+1 szobás kőépítésű családi ház a Bükk lábánál, Kon...
17 900 000 HUF
223 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ónodi családi ház hirdetés (37499754)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1354 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Ónod településen egy 131 nm-es, azonnal költözhető, részben felújított családi ház 1354 nm-es, összközműves telken. Ideál...
19 900 000 HUF
151 908 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni hétvégi ház hirdetés (58638337)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1092 m2
Szobaszám: 4
Eladó Debrecen-Józsa fejlődő üdülőövezeti külterületi részén egy 2018-ban épült (de még befejezésre váró), 120 nm lakóterű csal...
74 900 000 HUF
624 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33449657)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34473493)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (74934568)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika, Deák téren eladó egy távfűtéses, 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás, rendezett, négyemeletes épület második emel...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (78343986)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (42658174)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi prémium újépítésű lakások Miskolc szívében. Ha belvárosi életet akarsz kompromisszumok nélkül, ez a projekt pontosan ...
92 289 855 HUF
1 357 203 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (94656729)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (14456831)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
134 065 050 HUF
1 411 211 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (32718612)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (65638654)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (31535454)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (28455933)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
77 820 540 HUF
1 468 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki családi ház hirdetés (35132287)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 4140 m2
Szobaszám: 2
B. -A. -Z. Vármegye, Sárospatak csendes külvárosi részén Apróhomokon, családi ház eladó. Az 1950 -ben épült lakóingatlan alapte...
16 900 000 HUF
153 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki családi ház hirdetés (72786753)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Putnokon, frekventált helyen, a Péczeli Általános Iskola, Óvoda és Uszoda közelében eladó egy 2 szobás, 80 nm lakóterű családi ...
27 000 000 HUF
337 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (79869566)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív, felújított nagypolgári lakás Miskolc belvárosának szívében. Családoknak és befektetőknek egyaránt tökéletes választás...
62 000 000 HUF
659 574 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal