Myhome Ingatlaniroda hirdetései (110 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 110 db
Eladó Gyenesdiási lakóövezeti telek hirdetés (33225964)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1106 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy kivételes építési telek Gyenesdiás  Felsőgyenes városrészében, amely ideális választás lehet új otthona megvalósításá...
39 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyenesdiási lakóövezeti telek hirdetés (42296578)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 844 m2
Szobaszám: n/a
A telek Gyenesdiáson a 71-es úttól északra, Gyenesdiás Keszthely felé eső részén helyezkedik el. Területe 844 m2. Víz, szenny...
34 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyenesdiási lakóövezeti telek hirdetés (29522494)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 929 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Gyenesdiás  Felsőgyenes területén egy kivéteteles fekvéső  saroktelek. A telek a 71-es út és a Balaton közötti részen h...
69 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kehidakustányi lakóövezeti telek hirdetés (96713448)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3396 m2
Szobaszám: n/a
Kehidakustányban ajánlom figyelmükbe  ezt a belterületi építési telket! A  terület a település fürdő felőli oldalán található...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi családi ház hirdetés (37364449)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Eladó új építésű fémház - modern, energiatakarékos és gyorsan megvalósítható otthonok Keszthelyen és környékén! Építtessen ém...
33 324 500 HUF
555 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi lakóövezeti telek hirdetés (72534433)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 393 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Keszthely-Zámorban a belvároshoz és a Balatonparthoz közeli építési telek, amely ideális alapot nyújt az álmai otthonának...
44 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (64877163)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Keszthely központjában, liftes társasház 8. emeletén kínálok megvételre egy 57 m²-es, erkélyes lakást. a magas emeletnek köszön...
41 400 000 HUF
726 315 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi sorház hirdetés (74382761)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 180 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Keszthely Zámorban a Balatonpart közelében egy  szerkezetkész sorház, amely remek lehetőséget kínál a saját elképzelései ...
64 900 000 HUF
463 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi sorház hirdetés (79422154)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 161 m2
Szobaszám: 4
Keszthely Zámor szívében a Balatonparttól 700 m-re eladó egy kivételes lehetőség, amely ideális választás lehet családok számár...
69 900 000 HUF
499 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi panel lakás hirdetés (32328447)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Zalaegerszeg közkedvelt városrészében kínálok megvételre egy nettó 34 m²-es, tágas térérzetének köszönhetően közel 55 m²-es érz...
35 990 000 HUF
1 058 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (78546439)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Keszthelyen a Helikon park szomszédságában 73 nm -es ( nappali-amerikai konyha plusz 2 szoba)  tágas ( 12 nm)  nyugati tájolású...
86 900 000 HUF
1 190 410 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (88289913)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Siófok egyik legkedveltebb városrészében, Széplakon, mindössze 500 méterre a Balatontól egy családi ház teljes átépítésével 4 e...
46 950 000 HUF
1 805 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (66172398)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Siófok egyik legkedveltebb városrészében, széplakon, mindössze 500 méterre a Balatontól egy családi ház teljes átépítésével 4 e...
46 950 000 HUF
1 676 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi lakóövezeti telek hirdetés (43573938)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: n/a
Keszthely történelmi belvárosában, kiemelten frekventált helyen, 860 m2-es széles utcafrontú lk5 - ös besorolású építési telek ...
89 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (42753377)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Ez nem egy kész ház. Ez egy lehetőség. Zalaegerszeg Besenyő városrészén kínálok megvételre egy ritka adottságú, szinteltolás...
29 900 000 HUF
239 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (98935337)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 400 m2