Dream-Home Ingatlaniroda és Új Ház Építő Centrum hirdetései (154 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Dream-Home Ingatlaniroda és Új Ház Építő Centrum hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 154 db
youtube videó Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (29215433)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 4
Legyen Öné ez a remek energiatakarékos tégla családi otthon, melyet Kecskemét közkedvelt városrészében a Halasi úti kiskertekné...
72 500 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (44578374)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 3
Remek lehetőség Ballószögön! Családi ház Kecskemét szomszédságában, 3 szoba + amerikai stílusú nappali-konyha-étkező kialakí...
65 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kerekegyházai családi ház hirdetés (64552967)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 5
Kerekegyházán, 1080nm-es telken új, négyszobás téglaépítésű családi ház eladó! Kecskeméttől negyedórára, új kiosztású, rendez...
52 900 000 HUF
581 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (47798347)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 4
Téglaház eladó Kecskemét központjától pár km-re nyugodt környezetben eladó 2 szintes 98 nm-es tégla nappali+3 szobás családi h...
58 500 000 HUF
596 938 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (39329689)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
2 Szintes újépítésű ház várja első lakóit Ez a két szintes, könnyűszerkezetes, 90nm-es hangulatos ház, mely 1600nm-es telken t...
51 000 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (94365397)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 5
Energiatakarékos, négyszobás, új családi ház 60, 9 M Ft-ért eladó, kizárólag a Dream-Home-nál! Kecskemét közvetlen közelében,...
60 900 000 HUF
472 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (45343523)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
Kecskeméten 100 m2-es családi ház eladó Kecskemét, közkedvelt külterületén, 800m2 telken kínálunk 100m2-es családi házat, kivi...
51 000 000 HUF
510 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (48754643)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét kertvárosi övezetében modern, nappali +3 hálós remek elrendezésű ház Kecskemét kedvelt kertvárosi övezetében modern,...
64 000 000 HUF
780 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (33444213)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek eladó a Vacsiközben Kecskemét, Vacsiközben 603nm-es közművesített telek, 30%-os beépíthetőséggel eladó. Igény ...
33 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (59369497)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 624 m2
Szobaszám: n/a
624Nm-es telek eladó Vacsiközbrn 624nm-es közművesített telek eladó. Beépíthetősége: 30% Igény szerint, akár erre a telekre...
31 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (73449471)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 610 m2
Szobaszám: n/a
610Nm-es telek a Vacsiközben Vacsiköz egyik legjobb helyén, 610nm-es közművesített telek eladó. Beépíthetősége: 30% Igény s...
34 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (57349397)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: n/a
Vacsiközben 1250nm-es közművesített telek eladó Közművesített, 30%-os beépíthetőséggel 1250nm-es telek eladó. Igény szerint,...
68 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (45643781)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3150 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek a vacsiközben! 315Nm-es teljesen közművesített vacsiközi telek 30%os beépíthetőséggel eladó. Igény szerint, aká...
13 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (44742222)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 615 m2
Szobaszám: n/a
Új eladó telek a Vacsiközben! 615Nm-es teljesen közművesített vacsiközi telek 30%os beépíthetőséggel eladó. Igény szerint, ...
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (11671749)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 405 m2
Szobaszám: n/a
405Nm-es telek eladó - Alsószéktó, Kecskemét 405nm-es 30%-osan beépíthető közművesített telek eladó Alsószéktóban. Igény sze...
20 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (13486949)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 811 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Kecskemét-Alsószéktó 30%os beépíthetőséggel, 811nm-es közművesített telek Alsószéktóban eladó. Igény szerint, ak...
40 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (93973437)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: n/a
Telek eladó Alsószéktó Kecskeméten, Alsószéktóban, jó tulajdonságokkal rendelkező 435nm-es közművesített telek eladó. Beépít...
20 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (87375394)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 878 m2
Szobaszám: n/a
Alsószéktó eladó telek 878nm-es közművesített telek 30%-os beépíthetőséggel eladó. Igény szerint, akár erre a telekre is meg...
40 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (57623968)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 910 m2
Szobaszám: 4
Modern napelemes 117 nm-es otthon várja lakóit Vacsi közben! Kétszintes napelemes energiatakarékos ikerház Vacsi közben! R> ...
82 200 000 HUF
702 564 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (23384832)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Költözzön Ön is az Irsai Lakóparkba! A Dream-Home Irsai Lakópark egy már szépen kiépült, új házakkal beépített területen talá...
70 000 000 HUF
693 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal