Duna House Szombathely, Thököly Imre utca hirdetései (125 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Duna House Szombathely, Thököly Imre utca hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 125 db
Kiadó Szombathelyi panel lakás hirdetés (54744129)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ízlésesen és igényesen felújított 2 szobás lakás a piac mögötti barátság u. -Ban KIADÓ! Szombathelyen, a piac közelében, 3. e...
170 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi ikerház hirdetés (24847999)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
Gyorsan költözhető energiatakarékos, új építésű, modern OTTHON! Szombathelyen, új parcellázású lakókörnyezetben, Oladon kínálun...
169 000 000 HUF
938 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kőszegi családi ház hirdetés (45265287)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 2070 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Modern otthon kőszegen egy ház kompromisszumok NÉLKÜL! Kőszeg családi házas övezetében, pár percre a belvárostól, eladóvá vál...
165 000 000 HUF
1 195 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (46458598)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szombathely belvárosában kínálok eladásra egy 135 m²-es, első emeleti, polgári jellegű lakást. Az ingatlan 2025-ben teljes körű...
83 990 000 HUF
622 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi panel lakás hirdetés (37693795)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó 64 nm-es, erkélyes lakás Oladon, a Nagy László utcában! Eladásra kínálunk a Nagy László utcában egy folyamatosan csinosít...
56 500 000 HUF
882 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (94694736)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: 249 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag a duna house kínálatában! Barátságos családi FÉSZEK! Eladó egy 1971-ben épült, kellemes méretű, kétszintes ( 159 nm +...
79 900 000 HUF
502 515 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (13737961)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Outinord lakás eladó a Joskar-Ola lakótelepenSzombathelyen, frekventált - mégis zöldövezeti - helyen eladó egy 4. emeleti, vilá...
39 500 000 HUF
647 540 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (74996492)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a kisz lakótelepen egy két szobás, erkélyes, 2. emeleti tehermentes lakás, amely rövid határidőn belül birtokba vehető. A...
38 900 000 HUF
682 456 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (49545991)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Első otthon vagy befektetés felújított, erkélyes lakás Szombathely kedvelt részénSzombathely egyik kedvelt, frekventált, mégis ...
42 900 000 HUF
794 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (15444236)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szombathely kámoni városrészén jó állapotú, nettó 90 m2 alapterületű lakás eladó. Az ingatlan egy kétlakásos társasház utcafron...
54 900 000 HUF
616 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (71316693)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy saját birodalom a belváros szívébenSzombathely belvárosának egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy igazán külön...
43 000 000 HUF
1 023 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (77583917)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított belvárosi lakás - Nappali+ 1 szobaEladára kínálunk Szombathely belvárosában egy 2024-ben teljeskörűen felújíto...
54 900 000 HUF
930 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (67847959)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szombathelyen, a stromfeldi városrészen eladó ez a 2. emeleti, felújított, háromszobás, erkélyes lakás! Szombathely kedvelt rés...
63 500 000 HUF
1 024 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (57227837)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fiatalos nappali+2 szobás lakás eladó a Váci Mihály utcábanSzombathely egyik kedvelt lakótelepén a Derkovitson kínáljuk eladásr...
48 000 000 HUF
738 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (69348249)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Extra életérzés:Ha kosárlabda rajongó vagy különösen figyelj! Csak egy ugrás (persze nem szó szerint ), és már ott is vagy a ke...
37 000 000 HUF
672 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rönöki családi ház hirdetés (79432437)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag a duna house KÍNÁLATÁBAN! 3 Szobás, kertes ház az osztrák határ KÖZELÉBEN! ! Rönök község Vas megyében bújik meg,...
28 500 000 HUF
413 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (58732693)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
43 000 000 HUF
1 023 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csipkereki családi ház hirdetés (43678468)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 3141 m2
Szobaszám: 1
Vasvár vonzáskörzetében, Csipkereken kínálok eladásra egy 3141 nm-es telken található, vegyes falazattal épült, 66 nm-es régi p...
7 000 000 HUF
106 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi hétvégi ház hirdetés (36475487)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 2
Exkluzív erdőszéli luxus házikó páratlan lehetőség a kőszegi HEGYEKBEN! Kőszeg, az Alpokalja gyöngyszeme, méltán híres középk...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oszkói családi ház hirdetés (74323479)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 3021 m2
Szobaszám: 2
Oszkó község Vas vármegyében, a Hegyhát lankái között húzódik. Itt keresi új gazdáját egy jelenleg 61 nm-es ház, aminek lakóte...
10 000 000 HUF
163 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 7 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha az Duna House Szombathely, Thököly Imre utca ingatlan hirdetéseit szeretnéd megnézni, akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz. Viszont ha mégis inkább nagyobb választékban szeretnéd megtalálni a leendő otthonod, telked, nyaralód, irodád, akkor a következőket ajánlom: Visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy a kiadó ingatlanok aloldalt, ahol az összes albérletet találod. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Vissza az Duna House hálózat oldalára, ahol az összes DH iroda ingatlan hirdetéseinek a kínálatából válogathatsz.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.