Lido Home Siófok hirdetései (908 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 908 db
Eladó Siófoki lakóövezeti telek hirdetés (33697899)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: n/a
A lido home Siófok ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a kiváló tulajdonságokkal bíró, Siófok – sóstón lévő építési telket -A há...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári hétvégi ház hirdetés (76343945)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
A lido home ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt tágas, 4 szobás nyaralót Balatonföldvár kedvelt részén, kb 800 m-re a...
145 900 000 HUF
1 326 363 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonföldvári hétvégi ház hirdetés (48657945)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
A lido home ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt tágas, 3 szobás nyaralót Balatonföldvár kedvelt részén, kb 800 m-re a...
99 900 000 HUF
1 368 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári családi ház hirdetés (26996759)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
A lido home ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt tágas, 4 szobás családi házat Balatonföldvár kedvelt részén, kb 800 m...
99 900 000 HUF
1 368 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári családi ház hirdetés (43486994)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
145 900 000 HUF
1 326 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki lakóövezeti telek hirdetés (82723288)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 338 m2
Szobaszám: n/a
A lido home Siófok ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a kiváló tulajdonságokkal bíró, Siófok – sóstón lévő építési telket -Utca...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki lakóövezeti telek hirdetés (38359989)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 426 m2
Szobaszám: n/a
A lido home ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt az építési telket siófok, fokihegy új építésű utcájában. Siófok-Foki...
47 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ádándi családi ház hirdetés (83464422)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
A lido home ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt a teljes körűen felújított családi házat Ádándon. Az 55 m²-es, vegye...
37 900 000 HUF
758 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (94988251)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A lido home siófoki irodája eladásra kínál, Siófok belvárosában egy 94 m²-es lakótérrel rendelkező ingatlant, 196 m²-es telken ...
98 000 000 HUF
1 042 553 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki hétvégi ház hirdetés (62134579)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 511 m2
Szobaszám: 3
A lido home siófoki irodája eladásra kínálja ezt a, 45 m²-es ingatlant. Zárt, rendezett parkban található, ahol mindössze 18 há...
89 500 000 HUF
1 988 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki panel lakás hirdetés (93549424)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Siófokon, kínál a lido Home Ingatlaniroda eladásra egy 3 szobás, erkélyes, jó elosztású panel lakást. A 3. emeleten elhelyezk...
65 800 000 HUF
996 969 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (83476234)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A siófoki lido home Ingatlaniroda eladásra kínál egy felújított, 2 szobás tégla lakást a BELVÁROSBAN! Eladásra kínáljuk ezt a...
63 700 000 HUF
1 137 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ádándi zártkert hirdetés (24589352)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 90 m2
Szobaszám: n/a
A lido home siófoki irodája eladásra kínálja ezt a háromszintes pinceépületet, amely összesen 90 nm alapterületű. Az ingatlan e...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kapolyi családi ház hirdetés (32949955)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 2546 m2
Szobaszám: 3
A lido home Siófok eladásra kínálja ezt a kapolyi családi HÁZAT! LIDO home Siófok által kínált kapolyi családi ház jellemzői: ...
167 000 EUR
560 323 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonvilágosi családi ház hirdetés (57969733)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 972 m2
Szobaszám: 2
A lido home ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt a nagyon jó ár/érték arányú természetközeli családi házat Balatonvilá...
50 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki hétvégi ház hirdetés (34325352)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
A lido home ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt az új építésű családi házat Siófok belvárosában. a telek elhelyezkedé...
89 900 000 HUF
1 214 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (37496942)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Siófokon, a Fokihegyen eladó egy igényesen felújított társasházi lakás, amely a társasház 3. emeletén helyezkedik el. A lakás ...
79 900 000 HUF
1 210 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonvilágosi családi ház hirdetés (74654966)
22 napja a megveszLAK-on