Duna House Pécs, Kincses út hirdetései (599 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 599 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (72333959)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó belvárosi, tágas téglalakás Pécs szívében! Pécs belvárosában kínálunk megvételre egy 102 nm-es, galériás téglalakást, ame...
105 900 000 HUF
1 038 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (48442429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1034 m2
Szobaszám: 4
Pécs Rózsadomb városrészén, csendes és zöldövezeti környezetben kínálunk megvételre egy 2000-ben épült, kiváló állapotú, 135 m²...
114 500 000 HUF
848 148 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (25579367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 7
Eladó kétgenerációs családi ház Mohács belterületén! Telek: 825 m² Lakóterület: 236 m² (földszint: 124 m² + emelet: 112 m²) Teh...
87 200 000 HUF
407 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ivándárdai családi ház hirdetés (43411734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 3200 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy idilli családi birtok a Villányi borvidék szívében teljes intimitás, páratlan hangulat! Ha egy valódi gyöngyszemet ke...
59 990 000 HUF
428 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (28543569)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs belvárosában, a Perczel Miklós utcában eladó egy különleges, 129 m²-es, erkélyes luxuslakás! A III. emeleten található (...
94 000 000 HUF
728 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (39973474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1201 m2
Szobaszám: 5
Szekszárd, Benedek Apát utca CSILLAGHÁZ Ragyogó fekvésű szabadon álló családi ház, a nap körbejárja. Orvosi rendelő üzletek, h...
94 900 000 HUF
677 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pellérdi családi ház hirdetés (55278776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 601 m2
Szobaszám: 4
Eladó Pellérden! - 110 M²-es családi ház - 600 m²-es parkosított telken, - nappali + 2 szobás elosztással, - konyha étkező ...
159 000 000 HUF
1 445 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (39471369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 9
Eladásra kínálunk egy panorámás, 300 m²-es, 7 szobás, dupla komfortos, téglaépítésű, akár 2 generáció együttélésére is alkalmas...
250 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (73774785)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 663 m2
Szobaszám: 7
Eladásra kínálok Patacson egy 2 lakásos családházat, ami akár két generáció együtt élésére kiválóan alkalmas, de akár igény sze...
97 900 000 HUF
604 320 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orfűi családi ház hirdetés (44744652)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 3
Orfűn a Pécsi tóhoz és a központhoz közel, egy csendes utcában eladó 1/1 tulajdonú 2020-ban épült, sosem lakott (gyakorlatilag ...
89 900 000 HUF
768 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bólyi családi ház hirdetés (43379354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 615 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 9
Eladó egy különleges lehetőség Bólyban, a mintegy 3800 lelket számláló kisvárosban, egy teljesen felújított és modern szálláshe...
220 000 000 HUF
357 723 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (47998599)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1201 m2
Szobaszám: 5
Szekszárdon eladó ez a ragyogó fekvésű különleges kialakítású családi ház. A városközponttól 15 perc sétára van az ingatlan, ...
94 900 000 HUF
677 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (55218395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panorámás, modern lakás tetőterasszal Fellbach lakópark, PécsExkluzív lehetőség a közkedvelt Fellbach lakóparkban: eladás...
125 000 000 HUF
1 136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (93349877)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panorámás, modern lakás tetőterasszal Fellbach lakópark, Pécs Exkluzív lehetőség a közkedvelt Fellbach lakóparkban: elad...
125 000 000 HUF
1 136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (83913594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 5
Családi ház a Duna közelében. Ritka lehetőség, egy telken 2 ingatlan. A régebben épült 70m2-es ingatlan az utcafronton hely...
53 000 000 HUF
321 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (71247213)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 5
Családi ház a Duna közelében Ritka lehetőség, egy telken 2 ingatlan. a régebben épült 70-m2-es ingatlan az utcafronton helyezke...
53 000 000 HUF
321 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (33932874)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Komlón belvárosi első emeleti 56 nm-es, kétszobás, erkélyes teljes körően felújított, Alexa okosotthon rendszerrel telepített l...
33 900 000 HUF
605 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (74783957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1034 m2
Szobaszám: 4
114 500 000 HUF
848 148 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (73427773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Komlón eladó - belvárosi - első emeleti - 56 nm-es, - 2 szobás, - erkélyes - teljes körően felújított, - Alexa okosotthon r...
33 900 000 HUF
605 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (64934992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Áresés! ! ! Eladó egy 105 négyzetméteres, kertkapcsolatos lakás a Donátusi városrészben. Ez a téglaépítésű ingatlan a város e...
114 900 000 HUF
1 094 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal