Duna House Pécs, Kincses út hirdetései (599 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 599 db
Eladó Dunaszekcsői családi ház hirdetés (23295653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 3
Panzió és apartmanház eladó a Duna-part közelében. Dunaszekcsőn a főút mellett eladó ez a hangulatos Panzió. Az ingatlan az al...
171 000 EUR
232 057 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homorúdi családi ház hirdetés (86734337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2221 m2
Szobaszám: 5
Homorúd külterületén eladó ház! Jöjjön nézze meg, és a vételárat megbeszéljük, még lehet alkudni! Homorúd egy barátságos, hag...
230 000 EUR
570 434 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (79644994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 4
Eladó modern családi ház Mohácson! Kényelem, tér és nyugalom Baranya szívében Eladásra kínálok egy - 145 m2-es, - 3 szoba -...
70 000 000 HUF
482 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszekcsői családi ház hirdetés (97976949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 382 m2
Szobaszám: 3
Modernizált, 3 szobás családi ház eladó Dunaszekcsőn – napenergiával, kis telekkel, nyugodt környezetben! Eladóvá vált Dunasze...
26 900 000 HUF
349 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi egyéb telek hirdetés (98384337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1147 m2
Szobaszám: n/a
Eladó zártkerti telek Kozármislenyben! Kozármisleny csikósvölgyi részén kínálunk eladásra egy 1147 m²-es sík, rét besorolású zá...
4 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicsérdi családi ház hirdetés (85769724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3758 m2
Szobaszám: 2
Bicsérd településen eladó egy vegyes falazattal épült, cserép fedéses, kisebb méretű családi ház. Az ingatlan egy 3700 nm-es te...
19 900 000 HUF
398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (34533474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 2 szobás, részben felújított tégla lakás, amely gázkonvektorral fűthető. a lakás szeretettel várja új tulajdonosait e...
26 500 000 HUF
530 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (33314445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház a Dunaparton. Ez egy 120 m²-es téglaépítésű családi ház, amely 2008-ban teljeskörűen átépített ingatlan. A ...
138 000 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (41539238)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Egyedi belvárosi lakás Mohács szívében. A 127 m2-es tágas tetőtéri két szintes lakás várja új tulajdonosát. Miért jó a belvá...
78 499 000 HUF
618 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (64283978)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Egyedi belvárosi lakás Mohács szívében. A 127m2-es tágas tetőtéri két szintes lakás várja új tulajdonosát. Miért jó a belváros...
78 499 000 HUF
618 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (25873973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház a Dunaparton. Ez egy 120 m²-es téglaépítésű családi ház, amely 2008-ban teljeskörűen átépített ingatlan. a f...
138 000 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi családi ház hirdetés (92574467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1686 m2
Szobaszám: 2
Kiváló BEFEKTETÉS! Pécstől 20km-re, a Tenkes-hegyen eladó egy gyönyörű örökpanorámával rendelkező, felújított nyaraló 1686m2-e...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orfűi hétvégi ház hirdetés (31699427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 516 m2
Szobaszám: 3
Orfű kis tó feletti részén eladó egy 1987-ben épült, folyamatosan felújított/karbantartott, 3 szinten össz. Hasznos 78 nm(brutt...
49 990 000 HUF
640 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (39999796)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház a Dunaparton. Ez egy 120 m²-es téglaépítésű családi ház, amely 2008-ban teljeskörűen átépített ingatlan. a fe...
138 000 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (57294579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs rigóderi részén a Nagymeszes dűlőben eladó egy 2008-ban épült, ii/1. Em-i, 72 nm-es lakótérrel rendelkező(+ 15 nm galéria)...
75 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abaligeti családi ház hirdetés (55454568)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 1044 m2
Szobaszám: 9
Működő panzió Abaliget szívében eladó – kiváló befektetési lehetőség! Abaliget központjában, a festői Mecsek ölelésében kínál...
135 000 000 HUF
692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi tégla lakás hirdetés (56292943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siklós belvárosában, a Felszabadulás utcában új lakóját várja, egy 2 szobás, villany fűtéses 56 nm-es tégla, társasházi lakás. ...
21 900 000 HUF
391 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (22334399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szekszárdon, a Kadarka lakótelepen, földszinti, 56 m2-es, 2, 5 szobás, nagy konyhás panellakás ELADÓ! Az ablakok és az ajtó mé...
33 600 000 HUF
600 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci családi ház hirdetés (59247235)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 2522 m2
Szobaszám: 3
Közvetlenül a 6 számú főút mellett 200m2 üzlet, 130m2 lakás, 200m2 raktár, térköves parkoló eladó1989-90 épült jó állapotú. Alk...
85 000 000 HUF
257 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkúti hétvégi ház hirdetés (45139295)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 696 m2
Szobaszám: 3
Pécs határánál, Cserkúti szőlőhegyen eladó egy 60nm-es, 3 szobás, Zártkerti ingatlan, sík területtel, melléképületekkel, pincév...
25 990 000 HUF
433 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal