Duna House Fót hirdetései (5475 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 475 db
Eladó Őrbottyáni külterületi telek hirdetés (53824633)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1304 m2
Szobaszám: n/a
Őrbottyán Hársföldek részén, közvetlenül Csomád és Göd határánál eladó 4 db mezőgazdasági telek egyben, vagy külön-külön is! a ...
6 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni külterületi telek hirdetés (73318747)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1328 m2
Szobaszám: n/a
Őrbottyán Hársföldek részén, közvetlenül Csomád és Göd határánál eladó 4 db mezőgazdaságitelek egyben, vagy külön-külön is! a t...
6 200 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nógrádi családi ház hirdetés (45383584)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 2
Panorámás, 2500 m²-es külterületi részén telek két hangulatos hétvégi házzal szabadság, csend és lehetőség egy helyen! Eladó eg...
27 900 000 HUF
398 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Penci üzlethelyiség utcafronton hirdetés (75435653)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 383 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Két üzlet egyben Penc központjában kiváló befektetés, forgalmas helyen! Penc község központjában, Budapesttől mindössze kb. 40 ...
120 550 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (25654575)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1207 m2
Szobaszám: 2
Eladó panorámás hétvégi ház Fóton, nagy telekkel! Fót csendes, nyugodt részén eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, panorá...
33 000 000 HUF
1 320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (35537556)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 11346 m2
Szobaszám: 2
Új építésű komplex tanya eladó Őrbottyánban 1, 2 hektáros területen, több épülettel, Erdőkertes határábanEladó Pest megyében, Ő...
117 000 000 HUF
1 671 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci külterületi telek hirdetés (97976157)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 23390 m2
Szobaszám: n/a
Vác külterületén, a Hermány nevű részen kínálok megvételre egy 23. 390 M²-es mezőgazdasági területet. a telek korábban kiválóan...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (48792779)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Világos, erkélyes, 3 klímás lakás zöld, nyugodt környezetben XVI. kerületben a Pálya utcai lakótelepen. Ha egy tágas, jól élhet...
94 900 000 HUF
1 171 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42132945)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Zuglóban kiváló befektetés! Budapest XIV. kerületében, Zuglóban eladó egy 1. emeleti, 34 nm-es, 1 szobás lakás. Az ...
46 500 000 HUF
1 367 647 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93483833)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületébenCsendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (22846364)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerület, Fehérvári út lehetőség jó helyen, jó alapokkalA XI. kerület közkedvelt részén, a Fehérvári úton, kiváló k...
73 000 000 HUF
1 377 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (74259287)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start programnak megfelelő az INGATLAN! Egy emeletes társasház földszinti ingatlana kivételes belépő az ingatlanpiacra. ...
33 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (62473233)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 3
Budapesten a 17. kerületben megvételre kínálok egy 88 m2-es tégla építésű házat. a házon több nagyobb felújítás történt amely b...
84 900 000 HUF
964 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (76335458)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 684 m2
Szobaszám: 4
Ez az ingatlan ideális befektetési lehetőség, vagy remek választás azok számára, akik egy otthonos, nyugodt környezetben szeret...
89 990 000 HUF
473 631 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (75659863)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 120 nm-es, 3 szobás lakás Kőbánya Óhegyen rengeteg lehetőséggel! Budapest x. kerületének kedvelt részén, Óhegyen, a Város...
88 700 000 HUF
739 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (83977892)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Király utcában 54 nm es 1 szoba + hall, 2. emeleti lakás eladó. Az utcai nézetű nappali világos, dél-keleti fekvésű. a lakásban...
75 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33266137)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Budapest VIII. kerületének kedvelt, folyamatosan fejlődő részén! Megvételre kínálok egy 4. emeleten található, kivá...
74 900 000 HUF
1 702 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (86735571)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Mogyoród - újszerű családi házEladásra kínálok Mogyoród központi részén;egy500 nm -es telekterületen lévő 110 nm-es, 2005-ben é...
116 000 000 HUF
1 054 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci sorház hirdetés (75477583)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 310 m2
Szobaszám: 4
Családi otthon Vác egyik legjobb részén nagy kerttel, nyugalommal, kiváló közlekedéssel! Eladó Vác Csendesrét lakóparkjának leg...
109 000 000 HUF
1 112 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli sorház hirdetés (79651364)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 3
Budapest határához közel, Pécel központi részén, 70 nm nagyságú sorház, saját elkerített 150 nm kerttel eladó! Nappali amerikai...
59 000 000 HUF
842 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal