Duna House Fót hirdetései (5459 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 459 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34875868)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
78 Nm-es világos otthon tágas terekkel, panorámás kertre néző erkéllyel – az Egressy tér közelébenElsősorban fiatal családoknak...
110 000 000 HUF
1 410 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (55299481)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Élhető, gyönyörű otthonok, csodás környezetben! a Glow Residence Zugló dinamikusan fejlődő részén, új építésű, elegáns, parkosí...
122 000 000 HUF
1 694 444 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti családi ház hirdetés (39139475)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 3
Eladó két szintes, otthonos családi ház Fót központjában csendes elhelyezkedéssel és tágas kerttel! Fót központjában, mégis cse...
99 000 000 HUF
990 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (96968331)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 3
Eladó a 15. kerület közkedvelt részén, csendes utcában, egy 356 m2-es telken lévő 71 m2-es, két szobás + egy 35 m2-es ház! Az i...
99 000 000 HUF
933 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (29424165)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Gödöllő legkedveltebb részén, a Kertváros szívében új építésű ikerházfél eladó! Csendes, zöldövezeti környezet, kiváló közleked...
149 900 000 HUF
1 040 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (37998813)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 3
17. kerületben Rákoskeresztúron, központhoz közeli csendes mellékutcában, 110 nm-es önálló családi ház 361 nm-es telekkel eladó...
73 900 000 HUF
671 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78329399)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ezt a projektet remekül leírja a modern elegancia és a megbízhatóság. 18 Lakásos társasházról van szó amiből 11 lakás még elérh...
73 150 000 HUF
1 590 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (33967397)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest 4. kerületének megújuló részében, a Szent István tér közelében épül ez a 23 lakásból és egy üzlethelyiségből álló társ...
120 354 000 HUF
1 308 195 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (47279946)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 494 m2
Szobaszám: 4
Új építésű családi ház garázzsal FELSŐGÖDÖN! Eladó Felsőgöd kertvárosi részén egy 4 szobás, új építésű 109 m2 nagyságú családi ház. Az építkezés hamarosan elkezdődik, várható befejezés: 2026 tavasza. Érdeklődni: Boross Mónika, Tel 06204217361 Referencia szám: hz021801
119 000 000 HUF
1 091 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23422774)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Paskálfürdő közelében újszerű, penthouse lakás teljes berendezéssel eladó! Xiv. kerületben, a Rákospatak és a Paskál fürdő köze...
137 900 000 HUF
1 838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33249654)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Panorámás loft stílusú okos otthon a NYUGATINÁLBudapest 13 kerületében, Újlipótvárosban eladó 160 m2, 6+1 szobás, 3 fürdőszobás...
290 000 000 HUF
1 812 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (37555449)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt r...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (49546394)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló panellakás a Nyírpalota úton! Hetedik emeleti, panorámás lakás, három különbejáratú, klimatizált szobával. a területe 71...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52424998)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 41nm-es 2. emeleti lakás Angyalföldön a Szent László utcában! a lakás tökéletes állapotban várja leendő tulajd...
69 900 000 HUF
1 704 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (73954727)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 4
### Exkluzív Eladó Újjáépített Családi Ház Isaszeg ZsákutcájábanFedezze fel ezt a teljesen újjáépített, lenyűgöző családi házat...
59 900 000 HUF
630 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58979743)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló befektetési lehetőség a XIII. kerület kedvelt részén! Eladó két szomszédos ingatlan Budapest XIII. kerületében lakás + ü...
52 000 000 HUF
866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72466473)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
72 500 000 HUF
1 907 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23234454)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület Dózsa György út Fejlődő környék Otthon Start Programra alkalmas Eladó egy 40 nm-es, jó állapotú, két különnyíló s...
75 000 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (12983735)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, remek elosztá...
61 000 000 HUF
1 326 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (97933929)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pestújhely kedvelt utcájában, Zuglóhoz közel, a Molnár Viktor utcában eladó, ez a nappali+ 2 hálószobás lakás! a lakás 48 nm-es...
63 000 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal