Duna House Fót hirdetései (5459 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 459 db
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (73461132)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 336 m2
Telekterület: 3152 m2
Szobaszám: 7
Megvételre kínálunk Gödöllőn, panorámás domboldalon egy 3 szintes családi házat, hatalmas telekkel. Az 1984-ben épült szuterén,...
280 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (75397344)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 4
Gödöllőn csendes, betonozott utcában kínáljuk egy új építésű ikerház b) lakását megvételre. a ház egy szép nagy telek hátsó rés...
112 500 000 HUF
878 906 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gödöllői iroda irodaházban hirdetés (92422333)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 435 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Gödöllőn, családi házas, rendezett környékén eladó egy jó kialakítású, remek lehetőségekkel bíró irodaház. Extrák: Üveg lépcső,...
370 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nógrádkövesdi családi ház hirdetés (37235174)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1122 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozók Figyelem! Eladásra kínálok Nógrád vármegyében Nógrádkövesden, -egy 70 nm-es felújított lakóházat- hozzá tartozó ven...
50 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (27395662)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, jó állapotú 2 szobás lakás Újpesten kiváló közlekedéssel, azonnali lehetőségEladásra kínálunk egy 50 m²-es, világos, j...
79 200 000 HUF
1 584 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (88756926)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, csEladó napfényes, csendes lakás IV. kerületben parkra néző kilátás! Röviden:56 m²-es, jól elosztott, világos ...
73 500 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (38996514)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 6
Eladó új építésű családi ház Újpest Megyeren csendes, forgalommentes utcában! a 406 m²-es telken elhelyezkedő ingatlan bruttó 1...
280 000 000 HUF
1 971 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (27448981)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31nm-es, egy szobás, gá...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (35596327)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálom Újpest egyik csendes utcájában található földszinti, belső udvarra néző, 43 m²-es, 1+1 félszobás, belső udvaro...
65 600 000 HUF
1 525 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (44113452)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Új Élet, Új Otthon Újpest Zöldövezetében! Eladó egy minden igényt kielégítő, teljeskörűen felújított, 86 nm-es álomotthon a Gör...
110 000 000 HUF
1 279 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (94534329)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újszerű, erkélyes lakás eladó a IV. kerületben 2 háló + nappali, alacsony rezsiBudapest IV. kerületében, rendezett, 2024-ben ép...
93 500 000 HUF
1 460 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34899317)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó örökpanorámás, prémium felszereltségű, magasemeleti lakás a Metrodom Panorámában. a XIII. És IV. kerület határán, kiváló ...
186 500 000 HUF
1 793 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (44379236)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, felújított 2 szobás panellakás a Pozsonyi lakótelepen (iv. Ker. )Főbb adatok:Cím: IV. Ker. , Pozsonyi lakótelepE...
66 500 000 HUF
1 445 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (54936563)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 5
Eladó Újpest Kertvárosában, egy 420nm telken elhelyezkedő, 204nm-es, 5 szobás, tetőtér beépítéses, két generációs családi ház, ...
149 000 000 HUF
730 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (33454293)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Újpest Központ - Újpest Városkapu közt, csendes mellék utcában elhelyezkedő, második emeleti, egy szobás, nyugati fekvésű...
52 500 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (37146384)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Káposztásmegyeren (4. Ker), egy négy emeletes, sátortetős házban, egy 4. emeleti plusz tetőtéri lakás(belső kétszintes) 1...
99 800 000 HUF
1 134 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (53764344)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten 104nm-es, 340nm kerttel, kocsibeállóval, terasszal, műhellyel, tárolóval rendelkező, nappali plusz három szobás,...
98 000 000 HUF
942 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (37486959)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, belső kétszintes, azonnal költözhető lakás Újpest kertvárosi, csendes részén! a 4. kerület egyik legnyugodtabb, cs...
199 000 000 HUF
1 519 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendehelyi családi ház hirdetés (48622286)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 508 m2
Telekterület: 1099 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozó, építtetők figyelem! Monumentális hatalmas autentikus parasztház eladó! Akár vendégháznak, akár társasház kialakítás...
65 000 000 HUF
127 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (63624545)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 5
Nagycsaládosok figyelem! 4 Szobás, hatalmas tágas otthon! 5 Éve épült, szinte új ház Jászfényszarun! Az ingatlan Jászfényszaru ...
50 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal