Duna House Villa Gyömrő hirdetései (3110 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 110 db
Eladó Tóalmási hétvégi ház hirdetés (55444469)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 329 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tóalmás központjához és a Fő utcához közel, kisebb forgalmú helyen eladó egy 31 nm alapterületű, 2023-as építésű könnyűszerkeze...
25 500 000 HUF
822 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai lakóövezeti telek hirdetés (24418181)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1922 m2
Szobaszám: n/a
Gombán eladó egy szép, panorámás kilátással rendelkező építési telek, 1922 nm-es! Víz, gáz, csatorna a telken belül van! Az utc...
24 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (87545479)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1543 m2
Szobaszám: 3
Tápiószelén eladó egy Kádár-kocka, nagy 1543 nm-es telekkel, garázzsal. 1/1 - Es tulajdon és tehermentes! Az ingatlan összk...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (34539495)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 489 m2
Szobaszám: 3
Kedves Házikó Budapesttől egy karnyújtásnyira 30perc Sülysáp telerülésen ~40m2 ingatlan Eladó. A település szélen nyugott ter...
36 000 000 HUF
923 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (88824938)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Sülysáp szőlősnyaralói részén az állomáshoz közel, eladó egy tégla építésű, 2 szobás családi ház! Az ingatlan 1990-ben, tégla...
52 900 000 HUF
789 552 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (47759838)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 694 m2
Szobaszám: 3
Sülysápon eladó két szintes, 122 m²-es, jó állapotú tégla családi ház csendes, nyugodt környéken! Eladásra kínálunk egy massz...
74 500 000 HUF
610 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (47241388)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 1532 m2
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő Tápiószebtmárton központjában járunk ahonnan séta távolsága van minden, busz 50-100m mind két irényba. Tégla...
40 000 000 HUF
317 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (75374768)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 2
Kókán eladó egy jó állapotú családi ház nagy telekkel! Eladásra kínálunk egy 52 nm-es szigetelt könnyűszerkezetes faházat. A...
41 900 000 HUF
805 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (97343362)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 5
Panorámás, több lehetőséget kínáló családi ház eladó Sülysáp egyik kedvelt részén Sülysápon, kiváló környezetben, a benzinkút ...
95 500 000 HUF
545 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (55987549)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton központjában Általános Iskola közelében 2 szoba +nappali amerikai konyhás ház 759nm-es telken eladó! Az épül...
38 000 000 HUF
345 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (55942868)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2
Vecsésen a Vasút állomás közelében kínálom megvételre ezt a 67 nm alapterülettel rendelkező családi házat a hozzá tartozó 500 n...
67 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (77444376)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 735 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy csodálatos lehetőség Tura szívében, ahol a történelmi hangulat és a modern kényelem találkozik. Ez a vályog szerkezet...
45 000 000 HUF
775 862 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (74437422)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 418 m2
Szobaszám: 2
A térkép nem teljesen rendezett, így csak készpénzes vevők jelentkezését várjuk! Eladó egy egyedi elrendezésű 3 szobás ingatla...
38 500 000 HUF
493 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi családi ház hirdetés (34342543)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1088 m2
Szobaszám: 3
Farmoson eladó 2025-ben teljes körűen felújított családi ház, különálló melléképülettel és nagy telekkel! Farmos nyugodt, jól...
35 900 000 HUF
359 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni hétvégi ház hirdetés (77377845)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton Strand közelében 2 szoba + nappalis tégla építésű ház eladó! Az épület beton alapra épült, tégla falazattal ...
29 900 000 HUF
490 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (43465398)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 423 m2
Szobaszám: 4
Nagykátán központ közelében 3szoba + nappalis 87 nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes (tégla-vályog falazattal...
75 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (98933643)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 8879 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Gazdálkodók, Befektetők és Csendet Keresők Paradicsoma Vár Önre Tápiószecsőn! Tápiószecső külterületén egy kivételes lehetősé...
99 900 000 HUF
370 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (39452634)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Monor - 1. emeleti lakás 600 nm-es UDVARRAL! 3 SZOBA FELÚJÍTOTT Monoron a városközpont közelében, átmenő forgalomtól mentes, ...
89 900 000 HUF
856 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (89349377)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1453 m2
Szobaszám: 2
Fiatal pároknak és családoknak tökéletes vidéki otthon Tápiószelén! Pest vármegye, Tápiószelén átlagos állapotú családi ház el...
35 000 000 HUF
660 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (37858464)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 5
Eladó Gyömrőn egy bruttó 170 nm-es nappali + négy szobás, kiváló állapotban lévő, nagyon jó elrendezésű, kétszintes családi ház...
104 500 000 HUF
614 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal