Duna House Villa Gyömrő hirdetései (2998 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 998 db
Eladó Monori tégla lakás hirdetés (43477393)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Háromlakásos társasház eladó Monoron – stabil, azonnal jövedelmező befektetés! Megvételre kínálunk Monoron egy három külön he...
90 000 000 HUF
656 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (44229695)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVII. kerületében eladó 88 m²-es, téglaépítésű családi ház Eladó egy emek adottságokkal rendelkező, 88 m²-es, téglaép...
84 900 000 HUF
964 772 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (45679579)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség Újpesten: 39 nm-es lakás + 7, 5 nm-es saját tároló! Otthon Start Programra alkalmas Eladásra kínálunk egy te...
54 500 000 HUF
1 397 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (95365528)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 3102 m2
Szobaszám: 8
Többgenerációs otthon vagy vállalkozási lehetőség Tápiószecső szívében! Eladó egy tágas, 228 m²-es, téglaépítésű családi ház ...
69 400 000 HUF
289 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei ikerház hirdetés (35343342)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 483 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, különálló érzetű ikerház fél Mendén (a+ okosotthon) Eladó egy 127 m²-es, a+ energiaosztályú, okosotthon-rendszerrel...
132 500 000 HUF
1 043 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (63355351)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 1056 m2
Szobaszám: 7
Gyömrő központi részén kínálunk megvételre egy 1978-ban épült, vegyes szerkezetű, több lakrészből álló családi ingatlant, amely...
85 000 000 HUF
674 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (35984295)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen eladó egy masszív alapra épült, téglaépítésű, 2 szintes családi ház garázzsal, 535 m²-es telekkel, akár 2 generáció ré...
84 900 000 HUF
719 491 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori tégla lakás hirdetés (57835959)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 52 m²-es, 2 szobás, igényesen felújított ikerházfelet Monor kedvelt környékén. Az ingatlan 2017-ben teljes körű felú...
56 900 000 HUF
1 115 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (33716968)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, 2 szobás, felújítandó lakás Kőbányán, a Harmat utcában Kőbánya kedvelt részén, a Harmat utcában kínálok megvétel...
57 500 000 HUF
1 084 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (47683949)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás, erkélyes lakás eladó a Havanna lakótelepen, tágas étkezős konyhával! A Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 5...
55 500 000 HUF
1 047 169 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (47456745)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Prémium ikerház a Péterhalmi erdő szomszédságában – személyre szabható új otthonok a XVIII. kerületben! Budapest XVIII. kerül...
199 999 000 HUF
934 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (48342953)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 120 nm-es, 3 szobás lakás Kőbánya Óhegyen, rengeteg lehetőséggel! Budapest x. kerületének kedvelt részén, Óhegyen, a Vá...
88 700 000 HUF
739 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (34661718)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Kivételes családi ház eladó az Akadémiaújtelep központjában! Budapest XVII. kerületében, Akadémiaújtelep szívében eladó egy ö...
127 900 000 HUF
639 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasadi ikerház hirdetés (44643742)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerház nagy telekkel vasadon – modern otthon az ön igényeire SZABVA! Vasad csendes, fejlődő részén kínálok megvét...
82 900 000 HUF
767 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (55413849)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti lakás nagy kerttel a XVII. kerületben! Budapest XVII. kerületében, a Csabai úton kínálok megvételre egy 107 ...
80 000 000 HUF
747 663 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (34598293)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 5
Ötszobás családi ház nagy telekkel – gyömrő, KLOTILD-TELEP Eladó Gyömrő központi részén egy 180 nm-es, kétszintes, önálló csalá...
99 900 000 HUF
555 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (15686376)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 532 m2
Szobaszám: 5
Kivételes lehetőség Maglódon! Eladó Maglód központi részén, mégis csendes mellékutcában egy kiváló adottságokkal rendelkező, t...
70 000 000 HUF
419 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (79537715)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 614 m2
Szobaszám: 2
Egyedi lehetőségekkel teli csendes ház Rákoscsabán! Budapest XVII. kerületében nyugodt, kertvárosias részen eladó egy 100 nm-...
107 000 000 HUF
1 070 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (15326631)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 684 m2
Szobaszám: 4
Budapest XVIII. kerületében eladó 118 m²-es, felújítandó családi ház Csendes, családias övezetben kínálunk megvételre egy 118 ...
89 990 000 HUF
473 631 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (13447774)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen, a Havanna lakótelepen, az Üllői út közelében! Eladó egy 35 nm-es, 2. emeleti lakás a XVIII. k...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal