Duna House Villa Gyömrő hirdetései (3110 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 110 db
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (43734532)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Különleges tetőtéri lakás eladó Gyömrő központjában, tágas terekkel, modern kialakítással! Eladásra kínálok Gyömrő szívében e...
104 900 000 HUF
806 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (47459973)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 278 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 16
Kivételes befektetési lehetőség a főváros közelében – többlakásos ingatlan eladó Gyömrő szívében Gyömrő központi részén kínálo...
189 000 000 HUF
679 856 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (32536256)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 1056 m2
Szobaszám: 7
Gyömrő központi részén kínálunk megvételre egy 1978-ban épült, vegyes szerkezetű, több lakrészből álló családi ingatlant, amely...
85 000 000 HUF
674 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (97575393)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 3
Maglód, Klenovatelep kedvelt részén kínálunk eladásra egy garázskapcsolatos, kiváló állapotú ikerházfelet, amely ideális válasz...
130 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (24578674)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Gyömrőn eladó családi ház az Eskü tér közelében! Gyömrő egyik kedvelt, csendes, átmenő forgalomtól mentes utcájában kínálom m...
97 900 000 HUF
923 584 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (23223933)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Gyömrőn, a Kastélydomb lakóparkban egy 62 nm alapterületű, nappali + két hálószobás, kertkapcsolatos, autóbeállóval, hősz...
83 800 000 HUF
1 351 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (85327233)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó másfél szobás társasházi lakás Gyömrőn. Eladó egy 48 m²-es, másfél szobás társasházi lakás Gyömrő csendes, mégis közpon...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (96734855)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 3
Eladó Gyömrőn, 86 nm-es, tetőtér beépítési lehetőséggel és alagsori garázzsal rendelkező erkélyes családi ház. Az épület 1982...
99 000 000 HUF
660 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (81351768)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Gyömrőn, a Kastélydomb lakóparkban egy 74 nm alapterületű, nappali + három hálószobás, belső kétszintes, 60 nm-es saját k...
87 000 000 HUF
1 175 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (99673336)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 760 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 10
Gyömrőn eladó egy különleges minibirtok, amely két családi házból áll, összesen 2 x 2000 nm telekmérettel. Ha vonzzák a tágas t...
740 000 000 HUF
973 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (35492143)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan Gyömrőn, a madárcsicsergős környezetben. Az ingatlan távol a város zajától helyezkedik el, ám mégis kiváló meg...
39 990 000 HUF
370 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (27478994)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs családi ház Maglód kedvelt részén, az Apafi utcában! Eladó egy két külön bejárattal rendelkező, két generáció s...
119 000 000 HUF
650 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (95887457)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 1056 m2
Szobaszám: 7
85 000 000 HUF
674 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úri családi ház hirdetés (42462333)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 3
Dombok ölelésében Pest megyén belül Úri településen! Eladó egy 1970 körül épült, masszív szerkezetű családi ház, amely betona...
42 900 000 HUF
739 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dányi családi ház hirdetés (53157432)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 966 m2
Szobaszám: 5
Dányban eladó, újépítésű, 4 szoba + nappalis, önálló családi ház, dupla fürdőszobával, hőszivattyús fűtéssel, 966 nm-es telekke...
79 900 000 HUF
688 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (43429531)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 883 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy különleges, 1940-es években épült, vegyes falazatú családi házat Nagykátán, a gyógyfürdő közvetlen szomsz...
33 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (37636449)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 1056 m2
Szobaszám: 7
85 000 000 HUF
674 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (57747393)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1723 m2
Szobaszám: 1
Pilis csendes, rendezett utcájában, közel a vasútállomáshoz eladó egy 50 nm-es, felújítandó családi ház 1723 nm-es építési telk...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (87736953)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 756 m2
Szobaszám: 7
Brutális Műszaki Tartalom Ahol az alap nem csak egy szóAz ingatlan 2020-ban épült, és a tulajdonos a biztonságot és a szigetelé...
115 000 000 HUF
942 622 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (46434281)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 4
Pilis csendes részén 4 szobás családi ház nagy telekkel eladó! Eladó Pilisen, nyugodt és csendes környezetben egy 73 nm-es, 4 s...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal