Duna House Villa Gyömrő hirdetései (3110 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 110 db
Eladó Tarnaörsi családi ház hirdetés (35592322)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 1025 m2
Szobaszám: 4
Tarnaőrsön Eladó Egy nagyon szépen felújított ingatlan kerül eladásra. A tulajdonos saját részére újította fel de sajnos az é...
44 900 000 HUF
242 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (62824863)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 519 m2
Szobaszám: 3
Családi ház a városközpont közelében! Jászberényben eladó egy 45 nm-es családi ház, amelyben előszoba, 2 szoba valamint egy k...
16 200 000 HUF
360 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (44545427)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 4
Jászberény belvárosában eladó egy 2 generációsnak kialakított nagy alapterületű, polgári ház jellegű családi ház. A nagy saro...
44 900 000 HUF
320 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (34939941)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 338 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 12
Tóalmás kivételes lehetőség befektetők, kivitelezők és többgenerációs családok SZÁMÁRA! Tóalmáson kínálok megvételre egy 1196...
60 000 000 HUF
177 514 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (99234329)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1809 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske csendes részén, belterületen 2 szobás 51nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+könnyűszerkeze...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (51717748)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 762 m2
Szobaszám: 3
Tápiószecsőn, központközeli elhelyezkedéssel eladó 75m²-es családi ház 762 m²-es telken. Ha fontos a jó lokáció, a könnyű meg...
38 500 000 HUF
513 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (97319935)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2183 m2
Szobaszám: 2
Kóka frekventált részén felújítandó ház nagy telekkel Eladó Kóka frekventált részén, 2183 nm telken elhelyezkedő, hosszú ideje...
20 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (43132292)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1715 m2
Szobaszám: 3
Eladó kétgenerációs családi ház Tápióbicskén! Tápióbicskén eladó egy 1715 nm - es telken fekvő, kétgenerációs családi ház, ké...
32 900 000 HUF
310 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erki üzlethelyiség utcafronton hirdetés (63233375)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Erk településen kikálló lehetőség Üzlethelyiség vagy akár sport és szabadidős tevékenységre alkalmas. Az épület frekventált h...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kávai családi ház hirdetés (25336724)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1521 m2
Szobaszám: 4
Káva csendes utcájában, nagy telken álló családi ház eladó 90%-os készültségPest vármegye keleti részén, a nyugodt falusi körny...
64 900 000 HUF
584 684 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi külterületi telek hirdetés (93499253)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: n/a
Termőföld! A telek az állatkert közelében található, az átminősítés a vevőt terheli. Most lehetőség van egyszerre két telket...
4 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (26412951)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 4
Jászfényszarun eladó központ közelében elhelyezkedő felújított családi ház! Ideális választás nagy családosoknak, két generáció...
55 000 000 HUF
392 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai családi ház hirdetés (91438962)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 1013 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy 2026-ban épülő, 4 szoba + amerikai-konyhás nappalival rendelkező, napfényes, önálló családi házat, amely ...
127 000 000 HUF
927 007 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (26648346)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske Sági úton 2 szobás 54nm-es felújítandó ház eladó! Az épület vegyes falazatú fa tetőszerkezettel és cserép fedéssel....
5 900 000 HUF
109 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaörsi családi ház hirdetés (36856969)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1025 m2
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő Tarnaőrs főutcájában eladó egy kedves kis ház. Szerkezete tégla cseréplemez borítással. Szinezett ingatlan ...
17 990 000 HUF
399 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (18773462)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1297 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok Pilis központjához közeli családi házat! Az 1297 m2-es telken található egy 81 m2-es családi ház 9 m2-es fedet...
48 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (27314943)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 655 m2
Szobaszám: 4
Eladó Cegléden erősen felújítandó 150nm-s lakóépület 655 nm-s telekkel. Az ingatlan erősen felújítandó. Az ingatlanban villany...
24 000 000 HUF
160 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői lakóövezeti telek hirdetés (57449842)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 9825 m2
Szobaszám: n/a
Új Építkezési Lehetőség Gödöllő Szívében! Eladó egy 9825 négyzetméteres belterületi telek Gödöllő központjához közel, ahol az a...
350 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (76423949)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 4
Nagykátán vasútállomástól 10 percre 83nm-es 3 szoba+ nappalis újépítésű ház eladó! - Alapozás:vasbeton sávalap 50 cm széles é...
61 900 000 HUF
783 544 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai fejlesztési lakóterület hirdetés (85181936)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5761 m2
Szobaszám: n/a
Nagykátán iparitelek! ! 5761m2 GIP1 Besorolású telek 45% beépíthetőség 11m lehet az érítmény magassága 25% zöldítés az előírá...
31 685 500 HUF
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal