Duna House Érd, Diósdi út hirdetései (879 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 879 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (97758241)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 654 m2
Telekterület: 4375 m2
Szobaszám: 16
Van egy hely Kecskemét legkedveltebb kertvárosi részén, ahol a reggelek egészen mások. Ahogy a nap első sugarai megcsillannak a...
575 000 000 HUF
879 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (75493359)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs, külön bejáratú otthon Szentendre Pismányhegyen saját ízlésre befejezhető emeleti lakássalSzentendre egyik közked...
148 000 000 HUF
948 717 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (42772388)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem kivételes lehetőség a XI. KERÜLETBEN! Budapest egyik legkeresettebb részén, a XI. kerület kiváló infrastruk...
104 900 000 HUF
1 380 263 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (37736422)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 1289 m2
Szobaszám: 2
Exkluzív élettér szentesen wellness otthon, két generációnak Szentes egyik nyugodt, kedvelt részén eladó egy napfényes, 3 szint...
95 000 000 HUF
513 513 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagi ikerház hirdetés (66431344)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 268 m2
Szobaszám: 3
Modern, energiahatékony új építésű ikerházfelek eladók Bag központjábanBudapesttől kb. 26 Km-re, Bag csendes utcájában kínálok ...
86 500 000 HUF
1 272 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (35247634)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű, önálló családi ház saroktelken prémium műszaki tartalommal, azonnali költözésselHa egy valóban átgondolt, modern ott...
85 000 000 HUF
934 065 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monostorpályi családi ház hirdetés (83717843)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 843 m2
Telekterület: 30563 m2
Szobaszám: 11
Kivételes befektetési lehetőség és exkluzív élettér egyben! Debrecen vonzáskörzetében, mindössze 15 km-re kínálunk megvételre e...
799 990 000 HUF
948 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (24875494)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 7
**Dunakeszi prémium családi ház a Duna-part közelében 359, 9 millió Ft**Exkluzív élettér, ahol a modern technológia és a kifino...
349 900 000 HUF
1 029 117 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (58895653)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a Károly körúton, a Zsinagóga szomszédségában, közvetlenül az 5. kerület határán egy 78nm-es, 3, 5 szobás lakás. Ingatlan...
149 000 000 HUF
1 910 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75734335)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Rothschild ház Jászai Mari tér mellett, jó állapotú lakásA Jászai Mari tértől pár perc sétára, a Hollán Ernő utca és a Szent Is...
97 000 000 HUF
2 155 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai ikerház hirdetés (65277499)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerházi lakás NYÁREGYHÁZÁNNyáregyházán, nyugodt, rendezett környezetben kínálunk megvételre egy új építésű, kétlaká...
84 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (51464223)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Napelemes családi ház eladó Vecsésen több generációra is alkalmas! 82 M²-es, felújított családi ház eladó 530 m²-es telken. Az ...
119 900 000 HUF
1 080 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (76359421)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Mogyoród - újszerű családi házEladásra kínálok Mogyoród központi részén;egy500 nm -es telekterületen lévő 110 nm-es, 2005-ben é...
116 000 000 HUF
1 054 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (53197466)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: 7
Akár három generáció együtt, mégis külön - családi ház vállalkozási lehetőséggel Fóton! Fót csendes, jól megközelíthető részén ...
120 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (84871446)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 4
Délegyháza egyik legnyugodtabb, tóközeli részén kínálunk megvételre egy önálló családi házat, amely ideális választás mindazok ...
157 000 000 HUF
1 162 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32958743)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos lakás Vérhalom városrészben a II. kerületbenBudapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Törökvészen kíná...
142 000 000 HUF
1 972 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53983827)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 601 m2
Szobaszám: 4
2026 Májusában költözhető, prémium, tégla építésű családi ház Kecskemét, Vacsiközben alacsony rezsivel, extra felszereltséggel!...
179 900 000 HUF
1 266 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (75593991)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma