Duna House Érd, Diósdi út hirdetései (880 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 880 db
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (49894343)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1323 m2
Szobaszám: n/a
Érd Parkváros csendes utcájában eladó egy 1323 m2-es, hangulatos, gyönyörű telek. a telek hátsó frontja már természet védelmi t...
66 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (77723447)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség! Gárdonyban, átmenő forgalomtól mentes, csendes utcában található, akár két generáció számára is alkalmas l...
83 000 000 HUF
1 185 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (74525249)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 558 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Érdliget egyik csendes, de jól megközelíthető virágneves utcájában eladó, egy karbantartott önálló családiház. Az ingatlant saj...
114 900 000 HUF
675 882 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Martonvásári családi ház hirdetés (86795384)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 851 m2
Szobaszám: 4
Martonvásáron az állomáshoz közeli részen eladó egy 112 nm. -Es önálló, 2024. -Ben teljesen felújított családi ház. Az épület a...
99 900 000 HUF
891 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (93648712)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1044 m2
Szobaszám: 2
Érd Parkvárosban a Bemtértől 5 perc séta távolságra! Eladó nagyon jó elhelyezkedéssel a Bemtér közelében, egy családi ház 1044 ...
69 000 000 HUF
1 254 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (59733797)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1048 m2
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom Kamaraerdő szívében 92 nm-es családi ház eladóEladó egy 1999-ben épült, 92 nm-es családi ház Kamaraerdő cse...
159 990 000 HUF
1 739 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (94753418)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Érd női neves utcák egyikében 88 nm. -Es házikó. a ház ytong és könnyűszerkezet eggyüttesen, az építkezésről fotók állnak rende...
45 000 000 HUF
511 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Perkátai családi ház hirdetés (24439439)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2349 m2
Szobaszám: 1
Perkátán Adony közeli kis településen, eladó egy erősen felújítandó vagy bontandó családi ház. a telek 2349 nm. -Es, amely kivá...
10 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (52764395)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 611 m2
Szobaszám: 4
Egyedi ház, csend, impozáns környezet! Diósdliget keresett részén eladó egyedi tervezésű új építésű otthon! Az ingatlan hasznos...
209 900 000 HUF
1 447 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (97534844)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 886 m2
Szobaszám: 4
Érd Sasváros kiemelt részén, eladó egy teljes körűen felújított családi ház. a ház 108 nm. -Es, amely 2020. Ban számtalan korsz...
88 800 000 HUF
822 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Telki családi ház hirdetés (33789446)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 289 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 7
Hagyományos stílusú, tornácos családi ház Telki Ófalu részénTelki egyik legkeresettebb, Ófalu részén kínálunk megvételre egy 20...
189 000 000 HUF
653 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (39738734)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy különleges lehetőséget Agárdon! Egy 59 négyzetméteres, két szobát, konyhát, étkezőt és fürdőszobát magába...
37 000 000 HUF
627 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (21833396)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 4
Luxus velencei családi ház! ! ! a teljes ingatlan bemutatását megtekintheti ezen a LINKEN:https://www. Youtube. Com/watch? V=Qz...
198 000 000 HUF
1 903 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (87479777)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Eladó fél ikerház Érd központi részén 65 nmÉrd kedvelt, központi helyén kínálunk megvételre egy 65 nm-es, jó elosztású fél iker...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (87265986)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 5656 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok Érden, Istvántelep után, egy hatalmas telekkel rendelkező, 2018-ban felújított 3 szintes, 5 szobás családi ház...
179 000 000 HUF
983 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (34978954)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 967 m2
Szobaszám: 4
Új építésű prémium ikerház budafok-rózsavölgyben igazi ritkaság a PIACONBudafok-Rózsavölgy csendes részén, egy zsákutca utolsó ...
269 000 000 HUF
1 640 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (83313945)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 273 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Csendes kertvárosi környezetben, nagy alapterületű családi ház zöld, intim kerttel Budafokon! a XXII. kerület csendes, kertváro...
189 000 000 HUF
692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (74237483)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy lenyűgöző, modern kialakítású téglaépítésű ingatlan, napfényes terekkel, panorámás telken, 100 négyzetméteres terület...
110 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budajenői családi ház hirdetés (43598946)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 252 m2
Telekterület: 1225 m2
Szobaszám: 6
Különleges terek, kivételes kényelem új építésű családi ház Budajenőn. Budajenő zöldövezeti, nyugodt utcájában kínáljuk ezt az ...
400 000 000 HUF
1 587 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (87633343)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy Érd Riminyáki út és Tárnoki út kereszteződéséhez közel, tégla építésű házban található 60 nm-es lakást. A...
69 900 000 HUF
1 165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal