Duna House Érd, Diósdi út hirdetései (880 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 880 db
Eladó Érdi sorház hirdetés (29174732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 631 m2
Szobaszám: 4
Érd parkváros újépítésű társasházi lakás KULCSRAKÉSZ ÁLLAPOTBAN! Eladó Érd parkvárosi részén, egy háromlakásos sorházban lévő ...
116 000 000 HUF
1 148 514 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (43985743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 611 m2
Szobaszám: 4
Eladó diósdliget keresett részén egyedi tervezésű, újépítésű OTTHON! TELEK: 611 m2 INGATLAN: 132. 29 m2+TERASZ 26 m2 EGYEDI h...
209 900 000 HUF
1 447 586 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (57775465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 341 m2
Telekterület: 993 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Nagypolgári otthon Budaörs SZÍVÉBEN! ELADÓ Budaörs központjában de mégis csendes helyen egy nagystílű, impozáns méretekkel és ...
380 000 000 HUF
1 114 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (74744543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: 1532 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Érd legszebb részén, a fenyvesben, eladó egy hatalmas, reprezentatív terekkel rendelkező de ugyanakkor meghitt hangulatú család...
235 000 000 HUF
995 762 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámbéki ikerház hirdetés (44293598)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: 4
Eladó zsámbékon, a green hills exkluzív lakóparkban egy igazi gyöngyszem, ahol a luxus, A fenntarthatóság és a családi béke ha...
145 000 000 HUF
1 074 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámbéki ikerház hirdetés (77175624)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: 5
179 000 000 HUF
983 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (76635436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 659 m2
Szobaszám: 4
Eladó érden újépítésű családi HÁZ PARKVÁROS és dombosváros HATÁRÁN! TELEK:659 m2 INGATLAN: 140 m2 ***165. 900. 000 Ft*** AZ á...
165 900 000 HUF
1 185 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (32359775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a Leányka utcában 1970-es évek elején épült panelprogramo 9-ik emeleti 59nm-es lakás. Az ingatlanban tágas világos nappa...
70 000 000 HUF
1 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (32949474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes lakás Budapest XXII. kerületében, nagytétény csendes UTCÁJÁBAN! Megvételre kínálok egy kiváló elhelyezkedésű, ...
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (73357949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 659 m2
Szobaszám: 4
Eladó érden újépítésű családi HÁZ PARKVÁROS és dombosváros HATÁRÁN Eladó egy újépítésű, modern, földszintes családi ház Érd eg...
165 900 000 HUF
1 185 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti sorház hirdetés (57231899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 4
Törökbálint Tükörhegy egyik legkedveltebb, természetközeli, csendes zsákutcájában, eladásra kínálunk egy 2003-ban épült, panorá...
198 000 000 HUF
1 178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (62934745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1009 m2
Szobaszám: 5
Eladó Dunaharasztin egy 108 nm-es, 5 szobás családi ház a Nádor lakópark szomszédságában! Az 1009 m-es hatalmas telken elhely...
149 000 000 HUF
1 379 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátyi családi ház hirdetés (98946642)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 342 m2
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: 6
Pátyon Eladó egy belülről befejezetlen családi ház a központhoz közel, kiváló megközelíthetőséggel. A befejezés után egy remek...
139 500 000 HUF
407 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Töki pince, présház hirdetés (57154871)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Befektetők, vállalkozók figyelmébe ajánlom! Eladó Tökön Fő úton két utcára nyíló, osztható 3031nm-es telek, melyen egy fedett,...
90 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Telki sorház hirdetés (62611842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 5
Telki modern lakóparkjában keresi új tulajdonosát ez a 2020-as építésű, nagyon jó állapotú, kétszintes sorházi lakás. a ház 134...
137 000 000 HUF
958 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (45549762)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség! Gárdonyban, átmenő forgalomtól mentes, csendes utcában található lakóingatlan várja új tulajdonosát. A h...
83 000 000 HUF
1 037 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (71344946)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 4