Be My Home  hirdetései (416 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 416 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (44833587)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Budapest III. kerület Táborhegyen, egy kivételes téglalakás, mely tökéletes választás családok számára. Az ingatlan 4 s...
189 900 000 HUF
1 032 065 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (97374874)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Eladó Rákoscsabán, egy 160 nm-es három szintes, dupla konfortos ikerházfél. Az ingatlan 2001-ben épült, most teljes átépítés al...
89 900 000 HUF
561 875 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti lakóövezeti telek hirdetés (62817994)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2033 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Fót -  Kurjancsban egy 2033 nm-es külterületi telek Információk: - egy helyrajzi számon van - víz, villany, gáz az utc...
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti lakóövezeti telek hirdetés (54745223)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: n/a
Fóton, fent a Kurjancsban, gyönyörű helyen eladó egy telek, Mk-1 besorolással. Panoráma a Somlyóra! Művelés alól kivett, íg...
70 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (47464442)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1433 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínáljuk Táborhegy egyik utolsó örökpanorámás 1433nm-es építési telke, mely közvetlen erdővel határos 3 oldalról, így ...
247 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (44435934)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó II/a ker. Széphalom városrészen 149nm Nappali +3 szobás luxus ikerház 550nm kertrésszel. Panorámás otthon - Magas műsza...
299 500 000 HUF
2 010 067 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (77415924)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
314 000 000 HUF
2 107 382 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (44342776)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó II/a ker. Máriaremetén 149nm Nappali +3 szobás luxus ikerház 539nm kertrésszel. Panorámás otthon - Magas műszaki tartal...
328 000 000 HUF
2 201 342 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb ház hirdetés (56123899)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 60 nm-es polgári lakás a Lónyay utcában – Airbnb-re is ideális! Budapest belvárosában, a Lónyay utcában kínálok eladásr...
94 900 000 HUF
1 581 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (78753545)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Óbudán, Ófaluba egy 1090 nm-es épitési telket. Az áram és a víz be van vezetve. Gáz az utcában. Csendes hely, gyönyörű panorámával.
114 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (45393342)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
314 000 000 HUF
2 107 382 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (42857799)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó panorámás lakás nagy terasszal! Eladó egy 42 nm-es, világos lakás 62nm-es saját terasszal, egy mindössze 6 lakásos társ...
109 000 000 HUF
2 018 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (49317441)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 391 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Panorámás luxus TÁBORHEGYEN Megvételre kínálok III. kerületben, táborhegyen, csendes utcában új építésű ikerház felet, dupla g...
369 900 000 HUF
1 946 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (51254249)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó budaligeten Panorámás erdőkapcsolatos 103nm 3+1szobás Penthouse duplex luxuslakás 85nmterasszal. Megvételre kínálok Bud...
205 000 000 HUF
1 990 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (96284332)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
A családi ház 2 lakószintes, 240 m2-es, 5 szobás és 1100 m2-es telken található. Mindkét szint külön életteret biztosít. A fö...
200 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (72532539)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Rókahegyen újépítésű projektben Nappali+2 háló lakásokat kertkapcsolattal.  Az ingatlan nettó alapterülete 8...
183 600 000 HUF
2 062 921 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tihanyi családi ház hirdetés (99343764)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1245 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tihany - Cser hegyen, a komp felett eladó egy kiváló fekvésű ingatlan gyönyörű panorámával a Balatonra. A telek 1275nm-es, gy...
98 000 000 HUF
2 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (53533423)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 3. kerület, csendes, de jól megközelíthető részén található. 74 m2, 2 szoba, belső 2 szint. Az alsó szinten a tágas...
109 900 000 HUF
1 485 135 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári ikerház hirdetés (13332576)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 292 m2
Telekterület: 972 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Solymáron 292nm 4+1 szobás ikerház 972nm telekkel. A ház egy 6 lakásos lakóparkban található, ez az utolsó épület, ezér...
227 900 000 HUF
780 479 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (76435964)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 283 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Diamond Panorama Kétszintes penthouse a Rózsadomb felett A luxus legmagasabb szintje – szó szerint. a Diamond Panorama egy ké...
990 000 000 HUF
3 498 233 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal