Duna House Maglód hirdetései (1863 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 863 db
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (69395472)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 678 m2
Szobaszám: 5
Eladó igényesen felújított, kétgenerációs családi ház Rákoskerten, termő gyümölcsfákkal hívogató tágas kerttel Budapest XVII. ...
125 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (79877239)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
Eladó kivételes lehetőség Albertirsa kiváló részén, közel BUDAPESTHEZ! NAGYCSALÁDOSOK figyelmébe ajánlom, alkalmas befektetés...
59 800 000 HUF
335 955 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (79249434)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
Vecsésen eladó kétgenerációs családi ház, akár 3 generáció részére! Az ingatlan 2000-ben épült, tégla szerkezetű, 10 cm hunga...
120 000 000 HUF
944 881 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentmártonkátai családi ház hirdetés (89646822)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 242 m2
Szobaszám: 3
Szentmártonkátán, központi helyen eladó egy újépítésű két szoba plusz nappalis, két fürdőszobás családi ház! Az otthon viablo...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi ikerház hirdetés (62987458)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 1102 m2
Szobaszám: 4
Sülysáp új építésű ikerházfél, kiemelkedő műszaki TARTALOMMAL HÁTSÓ Ikerház fél. Kb 270 m2-es telekkel. Sülysápon kínálunk...
97 000 000 HUF
979 797 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (39777146)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 4
Budapest, XVIII. kerületében, a Gilice térhez közel, eladó egy 2 szintes családi ház, amely külön bejárattal rendelkezik szinte...
139 000 000 HUF
695 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (61382544)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 5
Eladó Gyömrőn egy bruttó 170 nm-es nappali + négy szobás, kiváló állapotban lévő, nagyon jó elrendezésű, kétszintes családi ház...
104 500 000 HUF
614 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (46374343)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozók FIGYELEM. Kivételes lehetőség Kispesten. Budapest 19. kerületében kínálok eladásra egy 190 nm-es családi házat,...
109 000 000 HUF
573 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (24344747)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 5
Két ház egy telken-ritka lehetőség SZEMERETELEPEN Budapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb kertvárosi részén, Szemere t...
74 500 000 HUF
723 300 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59727453)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Budapest 18 kerületében, egy négy lakásos társasház földszinti lakása, kertkapcsolattal. Az ingatlan elhelyezkedése kivá...
69 900 000 HUF
896 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (45645443)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 293 m2
Telekterület: 1766 m2
Szobaszám: 8
Modern – excluzív – privát kúria medencével, és egy különálló HÁZZAL! Álomotthont keres? Panziót nyitna? Rendezvényeket szerv...
249 000 000 HUF
849 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (37447344)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 516 m2
Szobaszám: 11
Kivételes lehetőség összeköltözőknek vagy befektetőknek! Eladásra kínálunk egy háromszintes, téglaépítésű családi házat, amel...
144 990 000 HUF
499 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (66386455)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 325 m2
Telekterület: 2234 m2
Szobaszám: 5
Eladó, exkluzív háromszintes családi ház Gödöllő központjában azonnal költözhető Gödöllő központi részén, mégis csendes, diszk...
229 000 000 HUF
704 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (39484799)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli házrész hirdetés (39122849)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 195 m2
Szobaszám: 2
Pécel kedvelt központi részén a Városháza szomszédságában, eladó egy 63nm-s, 2 szobás, ház kertkapcsolattal. Nagyon jó elosztá...
45 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (63347714)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Kókán, központ közelében eladó 4 szobás ház, 800 m²-es telekkel Kóka csendes, de mégis könnyen elérhető település Budapesttől ...
20 700 000 HUF
184 821 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (27814428)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 6
Eladó a XVIII. kerület egyik csendes utcájában egy izgalmas lehetőségeket rejtő, 5 szobás, kétgenerációs családi ház, mely külö...
160 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (72377763)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 816 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Nagykáta központjában, egy igényesen felújított ingatlant, mely 1980-ban épült és 2025-ben teljes körűen, min...
59 000 000 HUF
855 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (13585732)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű, kétszintes ikerházfél Vecsés központjában modern kialakítás, saját garázzsal, terasszal és udvarrésszel! Ve...
149 000 000 HUF
1 064 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (99357738)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2