MPD Hungary Kft. hirdetései (862 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 862 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (64423955)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A Pók utcai lakótelepen eladó egy 49 négyzetméteres lakás 5 négyzetméteres erkéllyel! A 3. emeleti, közepes állapotú lakás el...
73 900 000 HUF
1 508 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (57211253)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk Sasadon, a Beregszász úton egy kellemes hangulatú, csendes utcában egy 52 nm...
85 000 000 HUF
1 634 615 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27457255)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 57 nm-es, 2+1 félszobás panorámás lakás a 9. emeleten! A lakás egy 10 emeletes ház ...
66 900 000 HUF
1 173 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest V. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (73287944)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiadó iroda a Nyugati közelében, frekventált környéken – 50 m², 5 helyiség Kiadó a Bihari utcában, a Nyugati pályaudvar közelé...
320 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (45624867)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a XI. kerület egyik legkedveltebb részén, Szentimreváros, a Feneketlen-tó közvetlen közelében egy 81 nm-es, j...
99 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33772726)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Igazi kuriózum! a Széher út felső szakaszán, 9 lakásos társasházban, csendes, nyugodt környezetben, eladóvá vált egy különleges...
92 000 000 HUF
1 559 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (99434759)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiadó 1 szobás lakás nagy terasszal a XI. kerületben, a Kalotaszeg utcában XI. kerület kedvelt, csendes részén, a Kalotaszeg u...
230 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (49925139)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vác kedvelt részén, Alsóvárosban kínálunk eladásra egy 55 nm-es, világos, 7. emeleti, erkélyes lakást. Az ingatlan elosztása ...
57 900 000 HUF
1 052 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (77754445)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 2
Békásmegyer- Ófaluban eladó egy 46 négyzetméteres házrész 120 négyzetméteres telken! Az ingatlan az 1932-ben épült, viszont t...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (77193335)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Budagyöngye bevásárlóközponttól mindössze néhány percnyire, kiváló közlekedés mellett, eladóvá vált egy 2 szobás, felújítandó...
71 400 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb telek hirdetés (19549437)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: n/a
Kizárólag irodánk kínálatában! Sasad egyik csendes, zöldövezeti részén, a Bodajk utcában kínálunk megvételre egy 829 nm-es ép...
320 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (81275785)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk kínálatában! Sasad egyik csendes, zöldövezeti részén, a Bodajk utcában kínálunk megvételre egy kb 100 nm-es...
320 000 000 HUF
3 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (94483873)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újpesten csendes, zöld részén a víztorony környékén eladó egy 2019-es építésű, liftes társasházban egy 3. emeleti, erkélyes, 1,...
79 900 000 HUF
1 815 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79447284)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Orczy térnél, polgári épület emeletén, tágas, napos szobával rendelkező ingatlan 2 főnek kiadó. A lakásban a villanyvezetékek...
180 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (41543931)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Klasszikus nagypolgári elegancia a Teréz körúton – 167 m² világos saroklakás Budapest egyik legpatinásabb körútján, a Teréz kö...
249 900 000 HUF
1 496 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (79424554)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség első lakásnak, befektetésnek vagy akár fiatal pároknak! Megvételre kínálunk Káposztásmegyeren egy 36 nm-es, ...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi tégla lakás hirdetés (77176483)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budakalászon, szent istván-telepen eladó egy első emeleti téglalakás saját kerttel és GARÁZZSAL! Budakalász egyik legkeresett...
86 900 000 HUF
1 158 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (53315759)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 425 m2
Szobaszám: 4
Prémium minőségű, 2023-as építésű családi ház medencével, dupla garázzsal és TERASSZAL Újpest egyik csendes, családi házas rés...
299 000 000 HUF
2 120 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35733531)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tisztviselőtelepen, rendezett, öt lakásos társasházban eladó egy kertkapcsolatos, jó állapotú lakás. Az ingatlan három hálósz...
88 900 000 HUF
1 559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74743346)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest szívében, a közkedvelt és nyüzsgő Jókai utcában kínálunk eladásra egy igényesen felújított, földszinti garzonlakást. I...
42 000 000 HUF
1 555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 44 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha az MPD Hungary Kft. ingatlan hirdetéseit szeretnéd megnézni, akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz. Viszont ha mégis inkább nagyobb választékban szeretnéd megtalálni a leendő otthonod, telked, nyaralód, irodád, akkor a következőket ajánlom: Visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy a kiadó ingatlanok aloldalt, ahol az összes albérletet találod. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Vissza az ingatlanirodák listájára.