Immo1 Észak-Budapest hirdetései (97 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Immo1 Észak-Budapest hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 97 db
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (71358312)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 5
Árpádföldön 2 lakásos, 5 szobás felújítandó családi ház ELADÓ! Kertvárosi környezetben egy 146 nm-es, jelenleg két önállóan f...
144 900 000 HUF
985 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecseri családi ház hirdetés (87447378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 5
A nyugalom szigete Budapest HATÁRÁBAN! Ecseren, 5 szobás, igényes családi ház bevezetett üzlethelyiséggel ELADÓ! Budapest k...
123 900 000 HUF
774 375 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (99478754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 998 m2
Szobaszám: n/a
Árpádföldön 990 nm-es telek bontandó/felújítható házzal eladó! A XVI. kerületben, családi házas környezetben 20x 49 m-es, jel...
79 000 000 HUF
718 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentlászlói családi ház hirdetés (89295763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház pilisszentlászló-waldorf-központi ELHELYEZKEDÉS AZ eladó 180 nm-es családi ház, 5 szobás és pilisszentlászló...
139 000 000 HUF
772 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (34982499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 5
155 Nm-es, garázsos, kétszintes családi ház kerepesen ELADÓ! Prémium minőségű, és megjelenésű, tágas, elegáns, nappali + 4 há...
155 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (36359889)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 4
Panorámás, 144 nm-es, garázsos, kétszintes villa kerepesen ELADÓ! Prémium minőségű, és megjelenésű, tágas, elegáns, nappali +...
135 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (52414128)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 5
Hőszivattyús, 5 szobás ikerház nagytarcsán 460 nm-es saját telekrésszel eladó! CSOK plusz igénybe VEHETŐ! Megvételre kínálok ...
122 900 000 HUF
1 159 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (63659528)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Álomotthon Aranyhegyen! Magas műszaki elvárások mellett a tartósság, az értékállóság jellemzi a most épülő 149 nm-es, nappali...
207 900 000 HUF
1 395 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (44799824)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 415 m2
Szobaszám: 4
239 900 000 HUF
1 620 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (53977899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Sashalmon újszerű, kétszintes, 3 lakásos családi ház nagy telekkel ELADÓ! IDE csak költözni KELL! Megvételre kínálok egy 230...
270 000 000 HUF
1 173 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi egyéb lakás hirdetés (43949163)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Sashalmon kétszintes, családi ház kényelmes emeleti lakása ELADÓ! IDE csak költözni KELL! Megvételre kínálok egy 112 nm-es, ...
138 000 000 HUF
1 232 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi egyéb lakás hirdetés (97363524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újszerű, kivételesentágas, egyedi kialakítású társasházi lakás ELADÓ! Megvételre kínálok Cinkotán, 3 lakásos társasházban egy...
143 000 000 HUF
1 021 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (88374489)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Sashalom csendes utcájában elegáns, egyszintes ház ELADÓ! CSOK Plusz igénybe vehető! Megvételre kínálok egy 108 nm-es, felúj...
134 000 000 HUF
1 240 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (83343933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 8
Háromlakásos családi ház rákosszentmihályon, a szilas-patak közelében ELADÓ! Megvételre kínálok egy összesen 180 nm alapterül...
177 500 000 HUF
934 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (67823123)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 180 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Az m3-as bevezető szakaszának közelében szerkezetkész ikerház eladó! PESTÚJHELYEN 50%-os készültséggel 115 nm-es lakóterületű...
130 000 000 HUF
1 130 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (76233953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 5
Rákoscsabán újszerű, kétlakásos családi ház ELADÓ! Megvételre kínálok egy 134 nm alapterületű, egyszintes, 5 szobás, két külö...
145 000 000 HUF
1 082 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi egyéb telek hirdetés (79719514)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: n/a
Kisszentmihályon 720 nm-es építési telek kis bontandó házzal eladó! A XVI. kerületben, csendes mellékutcában, igényes családi...
75 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal5 / 5 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal