Lido Home Kaposvár hirdetései (292 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 292 db
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (95635583)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 965 m2
Szobaszám: 4
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál zselickislakon egy Lovas BIRTOKOT. A lido home ingatlaniroda által kínált zselickisla...
48 000 000 HUF
533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (97677329)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál kaposvári tégla LAKÁST. A lido home ingatlaniroda által kínált kaposvári tégla lakás ...
24 300 000 HUF
694 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Felsőmocsoládi családi ház hirdetés (37459781)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1781 m2
Szobaszám: 5
A lido home Kaposvár eladásra kínálja a felsőmocsoládon lévő családi házát! A lido home Kaposvár által kínált felsőmocsoládi c...
67 000 000 HUF
335 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári zártkert hirdetés (28739549)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: n/a
A lido home Kaposvár eladásra kínálja a sántosi családi házát. A lido home Kaposvár által kínált Sántosi családi ház jellemzői...
5 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Igali családi ház hirdetés (92543338)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1504 m2
Szobaszám: 3
A lido home Kaposvár eladásra kínálja a igalnban lévő családi házát! A lido home Kaposvár által kínált igali családi ház jelle...
44 990 000 HUF
409 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Osztopáni családi ház hirdetés (93949899)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 7159 m2
Szobaszám: 2
A lido home Kaposvár eladásra kínálja a osztopánban lévő családi házát! A lido home Kaposvár által kínált családi osztopáni há...
25 000 000 HUF
416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Kaposvári tégla lakás hirdetés (77463748)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A lido home ingatlaniroda kiadásra kínál egy kaposvári 4. emeleti tégla lakást. A lido home ingatlaniroda által kínált kaposvá...
140 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (83726733)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál egy kaposvári 4. emeleti tégla lakást. A lido home ingatlaniroda által kínált kaposvá...
33 700 000 HUF
783 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári zártkert hirdetés (34567454)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: n/a
A lido home Kaposvár eladásra kínálja a kaposvári zártkerti INGATLANÁT. A lido home Kaposvár által kínált Kaposvári zártkerti ...
9 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (75737195)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A lido home Kaposvár eladásra kínál kaposvári lakást. a lido home Kaposvár által kínált lakás jellemzői:Eladó tégla lakás Kapos...
42 000 000 HUF
646 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (35373695)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 288 m2
Szobaszám: 5
Kizárólag irodánkat bízták meg! A lido home Kaposvár eladásra kínálja a kaposváron található iker családi HÁZÁT. A lido home...
79 500 000 HUF
420 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (73693351)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A lido home Kaposvár eladásra kínál kaposvári lakást. a lido home Kaposvár által kínált lakás jellemzői:Eladó lakás Kaposvár ke...
30 900 000 HUF
718 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogygeszti családi ház hirdetés (14747188)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 3247 m2
Szobaszám: 3
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál somoygeszti családi HÁZAT. A lido home ingatlaniroda által kínált családi ház jellemz...
5 500 000 HUF
91 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Igali hétvégi ház hirdetés (74584178)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Kizárólag nálunk! A lido home Kaposvár eladásra kínálja az igali NYARALÓJÁT. A lido home Kaposvár által kínált igali nyaraló ...
34 990 000 HUF
364 479 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (27436354)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Lido Home Kaposvár ingatlaniroda eladásra kínál egy kaposvári tégla LAKÁST. Eladó Kaposvár, az Arany János utcában egy 51 m²-...
36 990 000 HUF
725 294 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogyszili raktár hirdetés (77738457)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 550 m2
Telekterület: 3295 m2
Szobaszám: n/a
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál egy somagyszíjban egy ipari telephely -RAKTÁR A lido home ingatlaniroda által kínált s...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (32644234)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál siófoki tégla LAKÁST. A lido home ingatlaniroda által kínált siófoki tégla lakás jell...
149 900 000 HUF
2 271 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári panel lakás hirdetés (29577432)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál egy kaposvári 1 emeleti panel lakást. A lido home ingatlaniroda által kínált kaposvár...
37 500 000 HUF
657 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári panel lakás hirdetés (63848759)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál egy kaposvári 4 emeleti panel lakást. A lido home ingatlaniroda által kínált kaposvár...
41 900 000 HUF
686 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőmocsoládi családi ház hirdetés (23937943)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
6 200 000 HUF
119 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 15 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha az Lido Home Kaposvár ingatlan hirdetéseit szeretnéd megnézni, akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz. Viszont ha mégis inkább nagyobb választékban szeretnéd megtalálni a leendő otthonod, telked, nyaralód, irodád, akkor a következőket ajánlom: Visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy a kiadó ingatlanok aloldalt, ahol az összes albérletet találod. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Vissza az ingatlanirodák listájára.