Estate & More hirdetései (171 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 171 db
Kiadó Pécsi egyéb lakás hirdetés (44543979)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs történelmi belvárosában kiadó egy frissen felújított prémium lakás, egy perc sétára a Széchenyi tértől, a József utca elej...
300 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerági családi ház hirdetés (17446338)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1480 m2
Szobaszám: 3
Pécstől 10 km-re, Egerág újabb részén, felújított, 115 nm-es, nappali+ 2 hálószobás, egyszintes, különálló családi ház, nagy te...
94 900 000 HUF
825 217 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (93975443)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern, tetőtéri, kertkapcsolatos bruttó 65 nm-es (nettó 50 nm), amerikai konyha-nappali + 1 hálószobás lakás eladó Pécs egyik ...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (69374226)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka vételi lehetőség Pécs történelmi belvárosában. Pécs belvárosában, a Szent István tér közvetlen szomszédságában, frissen ...
39 900 000 HUF
1 375 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (57793944)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 254 m2
Telekterület: 2027 m2
Szobaszám: 5
Pécs egyik legszebb domboldalán modern, különleges megjelenésű, 254 nm-s családi ház eladó, lenyűgöző panorámával. Az ingatla...
299 000 000 HUF
1 177 165 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (87795987)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pécs-Diósi városrészben, a Diós Dűlőben lévő lakóparkban, felújított, 106 nm-es, amerikai konyha-nappalival, 3 hálószobával, er...
87 900 000 HUF
829 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (23137474)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs-Szabolcsfaluban zártkerti, kisméretű családi ház ELADÓ. Alapterülete: 40 nm. A vízellátás fúrt kútból történik, amit a...
19 900 000 HUF
497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (71393334)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti, 63 nm-es, 2 szobás lakás Pécs belvárosában. Eladásra kínálunk egy földszinti lakást Pécs belvárosában, a Má...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (93463473)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécsett, a Jókai utcában 2 szintes, tágas, klímás üzlethelyiség eladó. A 96 nm-s ingatlan a Római udvarban helyezkedik el, am...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (25625638)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertváros csendes, természetközeli részén 67 nm-s, tágas lakás eladó. Az ingatlan 4 emeletes társasház magasföldszintjén...
49 900 000 HUF
744 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (55133742)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-egyetemvárosban 53 nm-s, szép állapotú, 1. emeleti lakás eladó. A 2 különnyíló szobával rendelkező ingatlan 4 emeletes t...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi egyéb lakás hirdetés (63377956)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos garzonlakás Harkány szívében! Harkány belvárosában, a Kossuth Lajos utcában kínálunk megvételre egy 28 m²-es...
23 000 000 HUF
821 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (54682534)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Pécs zöldövezetes környékén, a patacsi városrészben kétszintes, jó állapotú, 80 + 33 nm alapterületű családi ház eladó. A ház...
84 900 000 HUF
751 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (25136264)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs belvárosában újszerű, tágas, teraszos lakás eladó. Egy téglaépítésű társasház 1. emeletén 85 nm-es, újszerű állapotú, 2 ...
69 900 000 HUF
822 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (88945577)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs-Kertvárosban, a Krisztina Téren, 35 nm-es, 1, 5 szobás, felújított, klímás, 10/2. emeleti lakás eladó. A társasház sziget...
37 900 000 HUF
1 082 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (31776437)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Fehérhegyi úton teljeskörűen felújított, azonnal költözhető lakás eladó! Az ingatlan kiváló állapotú tégla társasház 2....
37 900 000 HUF
773 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (26689837)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs-rózsadombon 59 nm-s, felújított és átalakított, klímás, panorámás kilátással lakás eladó. Az ingatlan 4 emeletes társash...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (24455331)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Csendes utcában kínálunk megvételre egy 150 m²-es, amerikai konyha-nappalis és 5 szobás, napelemes, belső kétszintes családi há...
139 000 000 HUF
926 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (17217933)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs belvárosához közeli részén világos, tágas lakás eladó. Energetikai besorolás: H Egy három emeletes társasházban eladásr...
54 900 000 HUF
930 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szederkényi egyéb lakás hirdetés (52391487)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szederkény újtelepi részén új építésű, kertkapcsolatos, 61 nm-es lakás eladó. A lakás elosztása: előszoba, amerikai konyhás n...
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal