OTPip Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (456 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 456 db
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (49833747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 217 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Szeged, Újszeged egyik legjobb utcájában, 140 m2-es rendkívűl jó állapotú családi ház, 237 m2-es telken eladó. a házban 5+1 szo...
119 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki üzlethelyiség utcafronton hirdetés (41578565)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Siófokon, 240 m2-es üzlet eladó. Az utcai bejárattal rendelkező üzlet a Belváros központi, forgalmas részén helyezkedik el, kör...
159 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (76864548)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 217 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
119 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (32393694)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófokon a Városközpontban 41 m2 apartman eladó. a teljesen felújított, 1. emeleti, 2 szobás ingatlan elhelyezkedése kiváló, Ví...
49 900 000 HUF
1 217 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (46957167)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Siófok belvárosában kínálok megvételre egy 66 m2-es erkélyes lakást. a lakás állandó lakhatásra és kiadásra is kiválóan alkalma...
83 500 000 HUF
1 265 151 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki hétvégi ház hirdetés (46387325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 2234 m2
Szobaszám: + 2 fél
Siófok, Szőlőhegy, 2234 m2 zártkerti ingatlan 30, 6 m2-es házzal. Nyaralónak, de akár állandó lakhatásra is alkalmas, hiszen ve...
26 000 000 HUF
866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (59744563)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Makó belvárosának közelében, nappali+3 szobás, 130 nm-es, felújított családi ház eladó. Az 507 nm-es, teljesen zárt telken fek...
84 900 000 HUF
653 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (83583777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 618 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Balaton déli parton, Siófokon kínálok eladásra egy 250 m2-es családi házat. Az ingatlan különleges helyen a Balaton-part közelé...
245 000 000 HUF
980 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (34425983)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Csongrád-Csanád vármegye, Szeged egyik legkedveltebb városrészében, Tarjánban kínálom megvételre ezt a 68+4 m2-es, kihelyezett ...
57 900 000 HUF
804 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (35997554)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
****Tágas, erkélyes családi otthon Szeged-Tarjánban! Panelprogramos házban, kiváló elhelyezkedéssel! **** Csongrád-Csanád várm...
57 900 000 HUF
804 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (39729821)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
57 900 000 HUF
804 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (14827694)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted