OTPip Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (456 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 456 db
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (92633278)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 5
Szegeden, Tápé városrészen kétszintes, 200 nm-es családi ház, 679 nm-es telken eladó. A csendes utcában fekvő ingatlan földszi...
84 900 000 HUF
424 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (74454634)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 845 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Hódmezővásárhely, városközponthoz közel, különleges hangulatú, igényesen felújított nagypolgári ház eladó. Az ingatlanhoz 845 ...
83 000 000 HUF
415 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (91553512)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 583 m2
Szobaszám: 4
Csongrád-Csanád vármegye, Szeged, Alsóváros, Közép-Kapu utcában, 230m2 hasznos alapterületű, 2 szintes tégla épület, 583 m2-es ...
150 000 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (93374954)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 8
Csongrád-Csanád vármegye, Szeged, Alsóváros, Közép-Kapu utcában, 360 m2 hasznos alapterületű, kettő különálló házrészből álló, ...
299 000 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiszombori családi ház hirdetés (64787427)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1682 m2
Szobaszám: 2
Kiszombor központi részén 100 nm-es, 2 szobás ház eladó! Az ingatlanhoz 1682 nm-es telek tartozik. Az épület 1977-ben épült, t...
35 900 000 HUF
359 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Algyői panel lakás hirdetés (98763643)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Algyőn, kiváló elhelyezkedésű, loggiás lakás saját garázzsal eladó! Eladásra kínálunk egy 2. emeleti, loggiás lakást Algyő sz...
47 500 000 HUF
879 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiszombori családi ház hirdetés (83893429)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1005 m2
Szobaszám: 3
Makó és Szeged között, Kiszomboron 111 m2-es családi ház 1005 m2-es telken eladó! Az épület 1950 előtt épült, vályog vegyes fal...
28 000 000 HUF
252 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai tanya hirdetés (72314874)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A nyugalom szigete Kiskunmajsán! Kiskunmajsa külterületén, rendezett, 2 szobás összkomfortos tanya, 4. 316 Nm földterülettel e...
85 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (34448434)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 233 m2
Szobaszám: 5
Szeged Újszeged kertvárosi övezetében, közel a Thököly úthoz, 5 szobás, privát kerttel rendelkező családi ház eladó. Az ingatla...
221 574 000 HUF
1 273 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (34473726)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 207 m2
Telekterület: 296 m2
Szobaszám: 5
261 680 000 HUF
1 264 154 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (34444353)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Csongrád-Csanád vármegye, Szeged kertvárosi részén, Petőfi-telepen 94 m2-es, 4 szobás családi ház eladó! Az ingatlanhoz 450 m2-...
90 000 000 HUF
957 446 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi egyéb lakás hirdetés (66491852)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegyében, Kiskunhalas belvárosában, két szobás 70 nm-es azonnal költözhető házrész eladó! A vegyes falazatú, né...
36 900 000 HUF
527 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi hotel, szálloda, panzió hirdetés (67493245)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun vármegyében, Bácsbokod településen 4 szobás apartman eladó! A jelenleg is működő, jól bejáratott szálláshely egy é...
75 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi étterem, vendéglő hirdetés (99134393)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bajától 20 km-re Bácsbokodon, pizzéria, étterem és rendezvényház eladó! A jelenleg is működő, jól bejáratott ingatlan együttes...
120 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (69943294)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegyében, Tompa központjában 78 nm-es családi ház bútorozottan eladó. A kitűnő fekvésű ingatlanhoz egy 730 nm-e...
21 500 000 HUF
275 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási tanya hirdetés (44844133)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szabadszállás közelében felújítandó tanya eladó. Az épület 13946 m2, területen található. a vályog épület kb: 80m2, ebből 48m2 ...
24 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (71338348)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csongrád-Csanád vármegyében, Szeged Móraváros városrészében 70 nm-es, 3. emeleti, tégla lakás, 23 nm-es udvari garázzsal együtt...
85 900 000 HUF
1 227 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (36398747)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged belváros közeli, Kálvária téren lévő új építésű nappali + 3 szobás 103 nm lapterületű lakás eladó. a társasház 2. emelet...
112 000 000 HUF
1 087 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (28136931)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Makó, 100 nm, családi ház eladó! Az ingatlan Makó Vertán telepi részén található, 450 nm telek tartozik hozzá. Az épület 1970 -...
57 250 000 HUF
572 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (94493595)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged belváros közeli, Kálvária téren lévő új építésű nappali + 3 szobás 103 nm alapterületű lakás eladó. a társasház 2. emele...
112 000 000 HUF
1 087 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal