OTPip Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (456 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 456 db
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (93334486)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 4 fél
Szeged belvárosában eladó egy 140 m2-es, belső udvari épület, amelyhez 2 db saját fedett udvari autóbeálló tartozik. Az ingatla...
75 000 000 HUF
493 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (99237589)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, felsővárosi, 47 m2-es, 2 szobás, jó állapotú, 4. emeleti, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 szoba, ko...
45 500 000 HUF
968 085 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (73638559)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Rókusi krt. , 55 m2-es, 2 szobás, 4. emeleti, erkélyes, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 szoba, kony...
55 900 000 HUF
1 016 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (33581369)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged Felsőváros, Tisza-parthoz és a belvároshoz közel lévő magasföldszintes lakás, részben felújítva, nyílászárók kicserélve,...
55 700 000 HUF
1 012 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (49876782)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 302 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Szeged belvárosában kínálunk megvételre egy valóban egyedülálló, önfenntartó, 302 m2 alapterületű, 5 szobás, magasföldszinti lu...
590 000 000 HUF
1 953 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (49749539)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 4 fél
75 000 000 HUF
493 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (44633383)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 302 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
590 000 000 HUF
1 953 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (38483644)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 500 000 HUF
968 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (54114641)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged Belváros közeli tégla építésű 2, 5 szobás lakás eladó! Az ingatlan a Rókusi templomhoz közel, csendes utcában egy 8 laká...
69 900 000 HUF
919 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Szegedi iroda irodaházban hirdetés (25797474)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
***Szeged Belvárosában Irodák Kiadók*** Ideális választás azoknak, akik kényelmes és modern irodahelyiséget keresnek a város s...
39 900 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (46245955)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 4
**Sándorfalván nagy telekkel rendelkező családi ház eladó** Csongrád-Csanád vármegye, Sándorfalva belterületén kínálunk megvét...
25 000 000 HUF
297 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (55334332)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Felsővárosi 2 szoba + étkezős lakás eladó – alacsony rezsi, kiváló elhelyezkedés! *** Eladásra kínálunk egy 1. emeleti, két...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (62931894)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
55 900 000 HUF
1 016 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (73944572)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Felsővárosi 1. emeleti, 2 szoba+étkezős lakás eladó! a lakás közel a belvároshoz, a Tisza-part környékén, cseréptetős h...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (94194769)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
55 700 000 HUF
1 012 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (33987539)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 572 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békéscsaba belvárosában 57 m2-es, 3 szobás, igényes, fiatalos kialakítású, klimatizált téglalakás eladó. Kiváló választás lehet...
52 500 000 HUF
91 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (46365997)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békéscsaba szívében, a Csaba Center közvetlen közelében eladó egy 54 m? -Es, 2 szobás, 2. emeleti, liftes tégla lakás egy 2005-...
49 800 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53854732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, nagy teraszos, amerikai konyhás lakás eladó a Haller park mellett, kiváló befektetési lehetőségként. a 2000-es években...
97 500 000 HUF
1 839 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31838422)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó teljeskörűen felújított, első emeleti lakás a király UTCÁBAN! Budapest, 7. kerület Király utcában, felújított 2 és féls...
95 000 000 HUF
1 301 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (44496915)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 4
Sándorfalván jó helyen, belterületi felújítandó vagy bontandó családi ház eladó. Nagy telekkel 996 nm, 30% beépíthető, 2 - 3 cs...
25 000 000 HUF
297 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal