Duna House Vécsey utca - Pesterzsébet hirdetései (288 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Duna House Vécsey utca - Pesterzsébet hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 288 db
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (78138973)
14 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Angyalföld frekventált részén egy kifogástalan állapotban lévő, két külön nyíló szobás, 35 nm alapterületű panel lakás eladó! a...
75 900 000 HUF
2 168 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (99251475)
14 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tehermentes, azonnal költözhető földszinti lakás a tátra TÉREN! Pesterzsébet kedvelt részén, zöld parkosított területre néző ab...
42 900 000 HUF
1 046 341 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (83933992)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében, Erzsébetfalva központjában eladó egy 61 nm-es, 1+2 félszobás, világos és azonnal költözhető erkélyes ...
68 500 000 HUF
1 122 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (17994435)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
Csepel szélén takaros kis ház mindenre használható telekkel, házi vízművel, számos melléképülettel és több autó beállására alka...
37 700 000 HUF
785 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (87598319)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 4
Dabas Rózsadombján kínálunk eladásra egy önálló, új építésű, kertkapcsolatos családi házat, amely modern műszaki tartalommal és...
138 000 000 HUF
1 078 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi lakóövezeti telek hirdetés (92522664)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: n/a
Dabas-Gyónon eladásra kínálunk kertvárosi környezetben egy 1107 m2-es belterületi építési telket a város egyik csendes, nyugodt...
31 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (43268446)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Eladó kétgenerációs ház Kiskunlacháza csendes részén. Ez a 211 négyzetméteres Ytongból épült két lakórésszel rendelkező családi...
79 900 000 HUF
547 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (15124429)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Szigetszentmiklóson, a Duna közelségében kínálok megvételre egy 67 m²-es, vegyes falazatú vályog és tégla szerkezetű családi há...
79 000 000 HUF
1 161 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (95299259)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó egy kétszintes, 140nm, tégla építésű, kétszintes, családi ház Szigetszentmiklóson. Ez az ingatlan ideális választás minda...
140 000 000 HUF
933 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (63925571)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Azonnal birtokba vehető, felújítandó, 2 szobás ház, csendes utcában, 719 nm - es, összközműves TELEKKEL! Dunavarsány kedvelt ré...
50 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (63694543)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: 4
Ráckevén most épülő önálló családi ház megbízható kivitelezőtől! Ráckevén eladó, újépítésű, 93 négyzetméteres 3 szobás + nappal...
84 900 000 HUF
922 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (44274388)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 900 000 HUF
1 046 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (32465534)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 243 m2
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, teljesen felújított családi ház pesterzsébet kedvelt RÉSZÉN! Pesterzsébet frekventált, mégis csendes utcájá...
79 900 000 HUF
1 598 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (12765498)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos tetőtéri lakás Dunaharasztin garázzsal, medencével! Dunaharaszti egyik kedvelt, nyugodt utcájában kínáljuk meg...
76 000 000 HUF
710 280 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (75339372)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 10. kerületi Pongráctelepen, egy 4. emeleti, 37 nm-es, 1. 5 Szobás, felúítandó, napfényes lakás, rendezett társasházból, kivá...
30 900 000 HUF
858 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (72411779)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 235 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 6
Dunaharaszti kedvelt kertvárosi részén, csendes, kényelmes utcában eladó, egy folyamatosan karbantartott, 4 különálló épületből...
189 000 000 HUF
804 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (35354944)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 5
Dabas kedvelt részén kínálok megvételre egy 165 m²-es, 1996-ban épült, masszív téglaszerkezetű családi házat, amely egy 680 m²-...
84 900 000 HUF
514 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (67473147)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Halásztelek központjában, parkra néző, 60 m2-es földszinti lakás eladóHalásztelek központi részén, a főút mentén, de zöldövezet...
64 900 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (67327728)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy lenyűgöző sorházi lakás Dunaharasztiban, amely a letisztult formavilág és a precíz kivitelezés mellett a nyugalom és ...
117 900 000 HUF
1 437 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (59533369)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erzsébetfalva csendes részén kínálunk eladásra egy 50 nm-es, két szobás, saját erkéllyel rendelkező, felújítandó lakást! Hívóli...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 15 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha az Duna House Vécsey utca - Pesterzsébet ingatlan hirdetéseit szeretnéd megnézni, akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz. Viszont ha mégis inkább nagyobb választékban szeretnéd megtalálni a leendő otthonod, telked, nyaralód, irodád, akkor a következőket ajánlom: Visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy a kiadó ingatlanok aloldalt, ahol az összes albérletet találod. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Vissza az Duna House hálózat oldalára, ahol az összes DH iroda ingatlan hirdetéseinek a kínálatából válogathatsz.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.